Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen érzés amikor...

Anyukák, milyen érzés amikor bolcsibe kell vinni a gyereket?

Figyelt kérdés

Vissza kellett mennem dolgozni,sajnos nincs más választásunk bolcsibe kell vinni két éves lanyunkat.

Nem árt a gyereknek ilyen korán az elszakadás vagy csak tulreagalom a helyzetet?

Szinte rossz anyának érzem magam,hogy nem tudok eleget foglalkozni a gyerekkel.

Segítenetek köszönöm


2011. máj. 2. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
bár lányom még csak 9 hónapos, de jövőre ránk is ez vár. Nem vagy rossz anya, a pénz sajnos nagy úr. legalább a kicsi is társaságban lesz, a korosztályában, ezen ne idegeskedj. tény hogy lehet betegesebb lesz, de ti sem tudtok mást tenni. Sajnos nagyon sokan nem tehetik meg hogy 3 éves korig otthon maradjanak a babával. Rengetegen válasszák ezt és nem hiszem hogy ártana a babának!
2011. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,a pénz az nagy úr!Sajnos.Én is két hónap múlva viszem bölcsibe (akkor) 2 éves kisfiam.Már össze vagyok törve lelkileg;de valószínű engem jobban meg fog viselni az elszakadás,mint őt! :)

Én azzal vígasztalom magam,hogy kell a közösség neki;és talán jót is tesz.Tanulnak egymástól;jót is rosszat is egyaránt.Remélem azért több jót! :)

Nem vagy ezért rossz anya!

Fel a fejjel! :)

2011. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Rossz, mert vége lett egy korszaknak.

Én nem szoktam ezért (annyira) odafigyelni, amikor viszem a 3 évesemet a családi napközibe és sírdogál. Máshogy nem tudnám otthagyni.

2011. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 2 évesen vittem,biztos voltam benne,hogy soha nem szokja meg,mert nagyon anyás volt és félénk.az első 1-2hét amíg be nem szokott nem volt könnyű,de utána már hiányzott neki amikor nem vittem.és a dadák szerint 2éves kortól már könnyebben be szoknak.
2011. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!