Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hogyan adjam?

Mit tegyek? Hogyan adjam?

Figyelt kérdés
Az érdekelne aki fözeléket ad babájának,hogyan csinálja?Az én 6 honapos babám nem akar semmit megenni alma nélkül.Tápos,igy már 2 honapja eszünk ezt azt,de csak almával.Semmit nem eszik meg anélkül.Dehát fözelékhez hogy tegyek almát??Nem tartom jo ötletnek.Kérek mindenkit irjatok miket és hogyan adtok fél éves körüli babátoknak.Elöre is köszönöm válaszaitokat :)

2015. febr. 16. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet az alma icsit édeskés, ezért szereti benne


én úgy csinálok főziket, hogy húst főzök, zöldséget párolok, plusz korának megfelelőzöldségek petrezselyem, zeller, kapor, kömény, mihez,mi; együtt összeaprítom géppel, utána pépesítem géppel


ahogy észrevettem pl a burgonyarémben kukoricás pulyka is ízlik nekik (a vizet is ilyen kukoricás ízzel tudom csak itatni vele)


ami még édesebb, az a répa


valamint én már(9h) tehetek bele főtt v sült v.hagymát, fokhagymát, metélőt, (azt hiszem ez utóbbit lehet jóval korábban is adni) hatalmas öröm, sikongatás volt ezen főelékek evése közben.


krumplit ált. sütöm

2015. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*és a nagy kedvenc az üveges tökfőzelék, a mintha egy kicsit savanykás lenne,lehet a kapor dobja felannyira,hogy az is csúszik nekik :)
2015. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*vagy utólag tégy bele neki főtt almát, amikor már pépesítesz
2015. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!