Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem iszik 6 hónapos...

Semmit nem iszik 6 hónapos kora óta, tapszert, folyadékot se! Mindent kipróbáltam! Se pohár, cumisüvegek! Fecskendővel adom neki, persze végigorditja. Nem is gyarapszik.2 honap alatt semmit nem hízott. Kanalas ételeket elfogad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapos
2015. febr. 23. 07:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
és kicsit meleg a folyadék, és nem forró!
2015. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vagy próbáljak masik tapszert? Humana baby fit plus t kap
2015. febr. 23. 09:42
 13/19 A kérdező kommentje:
A hőmérsékletet is próbáltam mar, sokszor!
2015. febr. 23. 09:43
 14/19 A kérdező kommentje:
Jo a tipp , koszi 😊megpróbálom 😊
2015. febr. 23. 09:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem fogadott el sokáig folyadékot, szopizni akart. ÉN azt csináltam, hogy amikor a nagyobb tesók ittak akkor kínáltam meg Őt is, így rászokott. A nagyok teát ittak, Ő is azt kapott, csak hígítva. Gyorsan elfogadta, megszokta.
2015. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Légyszives adj neki tejpépet Milupa vagy Mülleres-t.Próbálhatnád a Mülleres babateát is az finom.

Nálunk is volt 5 és 6 hó között,hogy 100grammot fogyott és 6 és 7 hó között pedig 900grammoit hízott.

Nem volt rossz a mérleg mert a kettő mérés között a védőnőnél is mértük.

A tejpép után egyből adom neki a teát és utána büfizik.

Szerintem ti is híznátok a tejpéptől.

2015. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tényleg próbáld meg a tejpépet, én is Milupásat szoktam adni, a vaniliásat, de van sokféle. Nálunk néha rájön a kislányomra, és egyszerűen nem hajlandó lefekvés előtt tápszert inni, olyankor adok tejpépet, és azt lám, megeszi. :)

Próba szerencse. És valóban hizlal. :)

2015. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket, próbálkozom, aztán majd látjuk.... Sinlacot is szokott kapni, tejpépként....
2015. febr. 23. 12:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet venni olyan cumit, amibe gyümölcsöt (narancsot,mandarint)lehet tenni, és azt rágja, kiissza a levét. Kiskanállal is adtam neki inni. Hígabbra is lehet csinálni a főzeléket, így több benne a folyadék. A grízt én úgy csinálom, hogy vízzel főzöm meg, és mikor langyosra hült, akkor keverem hozzà a tápszert (csak a port). Van úgy, hogxy a tápszer nem ízlik, az én babám a 4.tápszert fogadta csak el, a többibit nem itta meg .
2015. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!