Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem iszik 6 hónapos...

Semmit nem iszik 6 hónapos kora óta, tapszert, folyadékot se! Mindent kipróbáltam! Se pohár, cumisüvegek! Fecskendővel adom neki, persze végigorditja. Nem is gyarapszik.2 honap alatt semmit nem hízott. Kanalas ételeket elfogad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapos
2015. febr. 23. 07:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha két hónap alatt semmit nem gyarapodott (pár dekát se?), akkor feltétlenül mutasd meg a gyerekorvosnak, mert előfordulhat felszívódási zavar.
2015. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond? Státuszvizsgálaton mit szólnak hozzá?
2015. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most 9 hónapos es 7300 gr , már többször vissza kellett vinnem 3 hetente mérésre is. Most mondták, h a vedőnővel majd megbeszélem h hogyan tovább. Tapasztalt anyuka vagyok, 3-ik kisbabám! Szinte úgy éreztem a tanácsadáson, mintha én lennék a hibás vagy béna! Már estére tejbegrízt adtam neki és higitott tejjel csináltam. Tudom h 1 éves kor alatt nem lehet, de semmi baja nincs tőle szerencsére. Este 7-fél8-kor eszik, aztán reggel 7-kor enne, de nem hajlandó .....
2015. febr. 23. 07:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem állapot, hogy nem fogad el folyadékot. Valamit tenni kellene, de sztem ez már túlmegy a védőnő feladatkörén, orvos dolga lenne ezt rendbe hozni...
2015. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

De ha eszik rendesen és mégsem hízik semmit, akkor ott nem csak a folyadékkal van gond.

Orvos, ez nem a védőnő feladata.

Teát, gyümölcslevet sem? Fecskendővel mit adsz neki?

2015. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyi idősen a tej makromolekuláit nem igazán tudja felvenni az emésztés, az ásványianyag terhelést meg a vesék sínylik meg. Attól még, hgoy konkrét allergiás reakció nincs, elég sok kárt tud tenni a tej.
2015. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Próbáltál gyümölcslevet adni? Az édes almalét talán meginná.
2015. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam ! Tea, víz,mindenféle , gyümölcslé mindenféle, hőmérséklet is mindenféle 😊
2015. febr. 23. 09:20
 9/19 anonim ***** válasza:
csap tipp, nálunk beválik, hogy amit épp eszik abból egy kanállal teszek olyan 40 ml vízbe, úgy megissza
2015. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*egy babakanállal
2015. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!