Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves korban van növekedési...

1 éves korban van növekedési ugrás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A héten lesz egy éves a kislányom. 3 napja reggeltől estig csak eszik. Imádom amikor nyammog de féltem nehogy túlegye magát és fájjon a hasa. Két hónapos kora óta nem kelt éjszaka, most egyszer minimum de van hogy kétszer felkel éjszaka 3 napja. Tapasztalatok? Köszi előre is :)
2015. febr. 23. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

nem csecsemő, hogy növekedési ugrásról beszéljünk :)

sok minden játszik közre, pl. új mozgásformák gyakorlásánál is több ételre van szüksége hisz rengeteg energiát használ fel, jobb időben ha többet vagytok kint akkor is, és eleve változó az a mennyiség amire szüksége van.


attól épp nem kéne félni, hogy túleszi magát és fájni fog a hasa, így tanulná meg mennyi az annyi, a saját kárán. persze rossz, de ez pont olyan mint ha mászás közben nekimászik az asztal lábának. ha mindig odarohansz, hogy megvédd, soha nem tanulja meg. szóval ez ilyen, ne aggódj, tök normális és milliószor lesz ilyen, hogy pár napig sok eszik vagy épp nem eszik semmit

2015. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel próbálom magam én is nyugtatni köszönöm. Sose voltam paramami, de már kezdtem izuglni :)
2015. febr. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!