Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki itt Hauck...

Használ valaki itt Hauck babakocsit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Szeretitek?
2015. febr. 26. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ilyet használok: [link]


Pár hete vettük 1 évesemnek, kellett egy könnyebb a multifunkciós helyett. Én szeretem, eddig nincs vele gond. Terepre nem ajánlom, de városban szuper. Mondjuk én nem is terepre vettem:)

2015. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Hauck Viper 3 kerekű babakocsink volt. Abszolút instabilnak mondanám. 2x borult fel, mert a kereke hirtelen elfordult mikor toltam.

Quinny buzz-t vettünk, tökéletes volt, de nehéz. Most Hauck esernyőbabakocsink van. Könnyű, de a kerekei borzalmasak! 2 hét után lekopott a gumi, a boltban vagy bárhol ahol járólap van, nem gurul a kereke, mert nem tapad.

45.000ft-os babakocsi...


Lehet én vagyok szerencsétlen, de én nem hinném hogy vennék többet :(


Azért hallgass meg mást is!

2015. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami az első válaszolónak van, az nem rossz, mert 2db kereke van elől. Semmiképpen ne vegyél VIPER-t.
2015. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 kerekű verzió érdekelne. olyan esetleg van valakinek? pici esernyőkocsi. nekem olyan kis "gyengének" törékenynek tűnik. érdekelne hogy aki használja az megerősít e ebben vagy cáfol :)
2015. febr. 26. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sportot akarsz és Hauck-ot, akkor inkább ezt: [link]


De, ez egy szuper kocsi: [link]

2015. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
alacsony költségvetésből szeretnénk megoldani az esernyőkocsi vásárlást 10-12ezerből vagy használtan vagy újonnan ha van ennyiért (de azt kétlem). így amit linkeltél tényleg szuperek de nekünk drága.
2015. febr. 26. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Sport van, mi szeretjük. Igaz, ez nem esernyőre csukható, de nagyon könnyű és jó nagy a csomagtartója.
2015. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek Hauckja van, ő nem igazán szereti. Azt mondta, hogy az ő kritikáját idézzem, ennyi pénzért minőségibb, sokoldalúbb babakocsit is vehettek volna. Én nem tudok érdemben hozzászólni, de sajnos, ránézésre nekem sem tűnik kiemelkedő minőségnek. Ennek ellenére a tapasztalatok beszéljenek, ne az, hogy minek látszik.
2015. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!