Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil nutrilon sűrítőt...

Milumil nutrilon sűrítőt szoptatásnál, hogy adtok?

Figyelt kérdés
Most adnám előszőr,nem világos teljesen szoptatás előtt,hogy adjam. Kanalas étkezésnek van írva 60ml,de hát az sok szopi előtt. Mibe teszitek tejbe? Hány ml-hez mennyit?
2015. febr. 26. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 20-30 ml lefejt tejbe tettem bele (annyit amitől még nem lett kemény a tej, tehát folyékony maradt, csak sűrűbb), és miután ezt megkapta a lányom, utána szopizott. Nem volt nagy evő, úgyhogy a 60 ml neki is ok lett volna.
2015. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én lefejtem 10-20 milit és abba tettem egy adagolókanállal. Volt, hogy pohárból adtam, de egy idő után meguntam, hogy az egész arca maszatos lett utána, így egy cumisüvegen kicsit tágítottunk a lyukon és úgy itta meg. Sietni kellett vele, mert nagyon gyorsan besűrűsödik.

Én egyébként úgy vettem észre, hofy nekünk a Gastrotus többet segített, mint ez a sűrítés.

2015. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!