Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez szoptatásnál...

Mitől lehet ez szoptatásnál és hogyan szoktathatnám rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4. hónapos lesz a pici fiunk. Szoptatás közben nagyon húzza a mellem és így nagyon fáj a mellbimbóm. Jön neki a foga, de nem elől középen,hanem hátrébb,oldalt. Ez mitől lehet, esetleg mi a megoldás rá? Próbáltam mellbimbó védővel szoptatni, de úgy nem akar enni.

A másik problémám az,hogy nem akar se inni,se enni cumisüvegből. Egyszerűen bármit csinálok, nem fogadja el. Több félével próbálkoztunk és egyik sem jött be. Rá erőltetni nem akarom. Cumizni se cumizik... Alváshoz néha elfogadja, de amint elalszik kiköpi. Bár a cuminak kifejezetten örülünk,hogy nem kell neki. :)


2014. szept. 11. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy Tommee Tippee mellszívóm van, azzal együtt járt cumisüveg, de azzal sem ment az evés. Se lefejt tejet, sem a vizet,teát nem issza meg belőle. Hagyományos 2-3 hónaposnak valót is vettünk dm-ben,de az sem jött be. :(
2014. szept. 11. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :-)

Az én kislányom 6 hónapos, és ő is ezt csinálja, annyi különbséggel, hogy már van négy foga, így néha csillagokat látok. :-) A múltkor úgy megharapott, hogy a könnyeim kicsordultak, ösztönből hangosabban rászóltam, és szó szerint kiröhögött. Szerintem nem nagyon tudod leszoktatni róla, még az a jó, hogy nálunk ritkán fordul elő. Általában akkor, ha már nem nagyon éhes, és inkább játszik.

Az én babám is anyatejes, a kórházban viszont nem volt tejem, akkor kapott tápszert, meg vizet cumisüvegből, itthon meg csak bimbóvédővel volt hajlandó szopni. Hetekbe tellett mire leszoktattam róla, viszont azóta semmiféle szilikont nem fogad el. Se cumi, se cumisüveg. Pedig hidd el, rengeteget kipróbáltam. Ő is kb. 4 hónapos volt, mikor elkezdtem neki vizet adni, és csak kiskanállal volt hajlandó elfogadni. Most pedig van csőrös pohara, de inkább kis pohárból itatom, mert azt szereti a legjobban.

Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2014. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!