Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma ebéd után kislányom ordítva...

Ma ebéd után kislányom ordítva ébredt fel (kint aludt). Cicin is elkezdett sírni/ordítani. Lehet köze ahhoz, hogy délelőtt almát nyalogatott kóstolásként és hasa fáj? Vagy ez már a fogzás? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés
Állandóan folyik a nyála, arcocskája piros, segge ki van csípve. Ha fogzás lenne, akkor mikor lesz ebből fog? 5 hós. Adtam neki egy kevés panadol babyt, mert nem tudtam lenyugtatni. Ha csak a rokonunk ránézett, már ordított és kézben is van, hogy sírt.
2015. márc. 1. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
feneke,de mindegy. próbálj meg hütő rágókát adni neki,ha megnyugszik és nagyon nyammogja akkor fog lesz
2015. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

mi van? az utolsó mondatot, hogy a rokon ha csak ránézett... most akkor azért sír mert egy idegen belebámult az arcába?? simán lehet ez, de ha kérdezel, próbáld meg úgy feltenni a kérdésedet, hogy lehessen értelmezni.

lehet az almától is, hiszen azért kóstoltatsz...

5 hónaposnak segge biztos nincs, a saját gyerekedről írj már kicsit szeretetteljesebben.

gyógyszert se adnék ezért.

5 hónaposnál korainak tartom a fogzást, bár lehet, de kicsi rá az esély. a feneke meg ha ki van csípve akkor vagy nem teszed időbe tisztába vagy nem jó termékeket használsz

2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elnézést, a kislányom popsija ki van pirosodva (csak eléggé megijedtem annyira ordított, és azért írtam ide gyorsan kétségbeesve a kérdésemet) Rendesen tisztába teszem, mivel eddig sosem volt piros és ugyanazt a terméket használom, Sudocrem, Pampers pelenka. Szóval semmi sem volt jó neki, ha felvettem egy darabig nyugodt volt, utána vigyorgott rá kedves rokonunk, megint rátette a sírást, mi több ordított, mint akinek fáj valamije.
2015. márc. 1. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lehet a foga. Az én kislányom 4 hónapos volt, mikor az alsó két foga kibújt. Ő is sokszor ébredt sírva, alig bírtam megnyugtatni. Nagyon folyt a nyála, és neki is ki volt pirosodva a popsija. Ha tudod nézd meg az ínyét, hogy fehérlik-e neki, vagy meg van-e dagadva. Sajnos a fogzás kiszámíthatatlan, hogy mikor bújik ki, az minden gyermeknél változó. Kitartást kívánok. Kislányomnál a dentinox gél vált be.
2015. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!