Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy ezen az...

Volt már olyan, hogy ezen az oldalon keresztül nyújtottál segítséget (nem tanácsadás) egy másik anyukának?

Figyelt kérdés
Küldtél valamit postán, adtál valamit személyesen, és ezáltal össze is barátkoztatok esetleg... Ilyesmire gondolok, biztosan értitek.
2010. febr. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

nem még. Pedig kerestem már rászorulót itt és nem írt senki :(

Nem rég volt egy anyuka akinek elfogyott a pelusa és kapott egy másik anyukától. Nagyon jó volt olvasni hányan segítettek volna :)))

2010. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, de én nem barátkozás céljából segítettem, csupán mert ilyen a habitusom és megtehetem. Szerencsére anonim oldal, mert én nem akarok oda állni, hogy na ez én voltam. Segítsen mindenki aki tud a másikon! Sose lehet tudni, ki mikor szorulok rá. Én ezt tanultam otthonról.
2010. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
>ki mikor szorul rá!
2010. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Persze, világos és én sem a kérkedőket keresem. Egyszerűen kiváncsi vagyok...
2010. febr. 13. 22:19
 5/8 Nikcsi ***** válasza:
En is segitenek szivesen, de kulfoldon elek es itt meg nem kerte senki.
2010. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gasztrós dokit ajánlottam priviben a Tűzoltó utcában, mert nem tudták mi a baba baja. Végül nem hozzá kerültek, de kiderítették, hogy valószínűleg tehéntejfehérje allergiás, mint az én babám. Most ugyanazt a tápszert kapja, mint az enyém és úgy tudom rendbe jött.

Ha ez segítségnek számít :)

2010. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én adtam már sinlacot, pelenkát anyukáknak. nagyon nem haverkodtunk össze. leveleztünk egy ideig.
2010. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én kaptam már innen ruhát
2010. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!