Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti éjszaka is kicserélitek a...

Ti éjszaka is kicserélitek a pelust?

Figyelt kérdés
2 hónapos a gyerekem, és egyik ismerősöm szörnyülködve hallgatta, mikor meséltem neki hogy éjjelente is cserélem a pelust szoptatás után. 3 ókánként eszik a gyerekem és tele van a pelusa pisivel. Az ismerősöm szerint (akinek szintén van gyereke) azt tanácsolta ne cseréljem mert azzal csak felébresztem a gyereket, és igenis tudja meg hogy éjjel van, amikoris nincs peluscsere. Egyetértetek? De akkor legyen pisis pelusba akár 8-9 órán át????

2015. márc. 4. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Én akkor cseréltem, amikor éreztem, hogy tele van. Nem feltétlenül minden ébredésnél.

De mivel nem a nagyvillanyt kapcsoltam, hanem csak éjjeli fényt, ezért gondolom "látta" a fiam, hogy éjjel van...

2015. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Amíg evett éjszaka kicseréltem, mondjuk én etetés előtt. Onnantól h átaludta nem. Mondjuk nem igazán értem az ismerősöd az éhségre is felkel a gyerek, akkor miért ne lehetne kicserélni főleg ha nagyon pisis??!! Nem a pelus cseréből tudja egy gyerel h éjszala van vagy nem.
2015. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy kicseréltem, még nagyobb korában is. A felébreszted vele a gyereket elég hülye kifogás, lévén, hogy a gyereket az éhségérzete ébreszti fel, akkor ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy ne adj neki enni, szokja meg, hogy éjjel nem eszünk.
2015. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lencsibaba0121 ***** válasza:
100%
Kb fél éves koráig cseréltem a kicsim alatt a pelust, de csak ha kellett. Azóta nem kakil be éjszaka és nem pisil annyit, hogy kicsorogjon.
2015. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Amíg felkelt éjjel enni, én is mindig cseréltem, igaz evés előtt, mert evés végére általában visszaaludt. Mióta átalussza az éjszakát, csak ezért nem kelünk fel, de még egyszer sem folyt ki a pisi. 8 hónapos
2015. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
ha nem kakilt be es nem volt full tele a pelenka, akkor nem csereltuk. A modern pelenkak pisi utan abszolut szarazon tartjak a baba boret, tok mindegy hogy csereled vagy nem.
2015. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
amikor még evett éjszaka cseréltem. onnantól,hogy átaludta,nem keltettem fel direkt emiatt. ha kakil felkel,én meg meghallom akkor,pisire nem kel,pampersszel kíbirja reggelig,úgyis 6kor etetem,direkt nem kelek fel mondjuk éjjel 2kor,hogy na csere :-)
2015. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha nagyon kómásan kel, és érezhetően nem kakis, akkor én sem cserélem ki csak gyorsan megetetem és visszateszem aludni.

elégedett vagyok a pelenkájával, sose volt kiütéses a feneke, és talán 2-szer ha kifolyt a kaki (Pampers sleep&play)

Ha amúgy is pörög mikor felkelt, akkor teljesen mindegy, akkor kicserélem neki, vagy ha bekakilt.

2015. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, míg pici baba volt hat hetes koráig volt, hogy éjjelente kétszer is kellett cserélnem, mert nemcsak, hogy pisivel volt tele, hanem kaki is jött szopi után. Lehet felébredt, de nem hagytam kakiban, pisiben. Az első hetek ilyen nehezek, de aztán változott minden. Türelem és energia kell hozzá. Ismerősöd meg ne cserélje a gyerek alatt a pelust, ha úgy látja jónak...
2015. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb pelust teszek alá és akkor cserélem, ha kakis. Így kb 5-6 órát nincsen cserélve. A popója szép, nem piros. Ha gond lenne, akkor cserélném éjjel is.
2015. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!