Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti éjszaka is kicserélitek a...

Ti éjszaka is kicserélitek a pelust?

Figyelt kérdés
2 hónapos a gyerekem, és egyik ismerősöm szörnyülködve hallgatta, mikor meséltem neki hogy éjjelente is cserélem a pelust szoptatás után. 3 ókánként eszik a gyerekem és tele van a pelusa pisivel. Az ismerősöm szerint (akinek szintén van gyereke) azt tanácsolta ne cseréljem mert azzal csak felébresztem a gyereket, és igenis tudja meg hogy éjjel van, amikoris nincs peluscsere. Egyetértetek? De akkor legyen pisis pelusba akár 8-9 órán át????

2015. márc. 4. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor cseréltem éjjel, amikor kaki volt benne, vagy több pisi. Nem cseréltem 3 óránként. Amikor csak egyszer ébredt éjjel, akkor cseréltem. Most, h átalussza az éjszakát, nem cserélem.
2015. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amig evett ejjel addig kicsereltem ha nagyon tele volt vagy bekakilt. Erzekeny a bore nagyon es tele lesz pelenkakiutessel ha nem cserelem ki. Persze azota nagyobb lett es nem kel fel enni, nyilvan en sem fogok ezert ebresztot allitani :D
2015. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mikortól átaludta az éjszakákat (2 hónapos korától), nem keltettem fel ezért.
2015. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha felkel enni magától és van a pelusban bármi akkor cserélem, de csak ezért nem ébresztem fel. 6. hetes
2015. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak ha bekakilt vagy átázott (talán egyszer fordult elő a majd 3 év alatt). A fiam 8 hetes kora óta nem kel éjszaka, eszem ágában sem volt a pisi miatt macerálni.
2015. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én kezdettől csakis akkor cseréltem pelust éjjel, ha kakis is volt, amúgy nem.
2015. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem muszaj volt, mert ahogy evett, ugy kakilt, megis megtanulta hogy melyik az ejszaka, es melyik a nappal. Nappal gugyoresztem, csikiztem stb, ejszaka gyorsan atcsereltem, mindenfele musor nelkul, ejjeli fenynel.
2016. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!