Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Junior tejitalból mennyit...

Junior tejitalból mennyit adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Mildibé tejitalt vettem egy éves lányomnak, és azt látom a dobozon, hogy 100 ml elkészítésének menete van leírva...

Nem értem, miért.

Legalább 170-180 ml tápot evett eddig, ez akkor ennyivel másabb?

Sajnos nincs itthon már tápszeres dobozom sem, ma dobtam ki, és nem tudom összehasonlítani.

Akkor tejitalból kevesebbet adjak?

Segítsetek!


2010. febr. 14. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adtam neki ilyen gyári italt.Kapott rendes tehéntejet,és egyévesen már evett mindent,így tápszer sem kellett neki,már 4 hónapos kora óta.Egészséges,jó étvágyú,nincs semmilyen allergiája.
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a majdnem válaszodat, de mivel a tehéntej bevezetése még "gyerekcipőben" jár nálunk, így most ezt a doboz port még odaadnám neki, de nem tudom, hogy mennyit készítsek...
2010. febr. 14. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy van a dobozra írva, ahogy a tápra is.

1adagolókanál 30ml vízhez.

Ugyanúgy adom a picimnek, mintha táp lenne. Egy evésre mi 210 vízzel kezdek, ehhez 7kanálka por.

Ugyanúgy megissza, csag ez nem grízes állagú lesz.

2010. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tehát csak az arányok miatt írták így.

2010. febr. 14. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


30 milli vízhez 1 kanál tejital, és annyit csinálsz belőle amennyit szeretnél, az én lányom is kedveli.

Meg szerintem sokal jobb ezt itatni vele,( immun rendszer erősítő is van benne) mint a bocit sem láttot tejet, nekünk a vesegyógyász mondta hogy 2 éves koráig nagyon jó lenne ha a szülök pénztárcája meg tudná engedni, hogy inkább a tejitalt mint a tejet mert az utóbbi a vesét kellőképpen megterheli és nem javasolja.

Mi a mai napig ezt isszuk és 2 éves koráig nem váltunk.

üdv. 21 hós kislány anyukája

2010. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!