Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos státusz?

3 hónapos státusz?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos státuszvizsgálaton ugye nézik azt, hogy oldaláról hátára fordul-e?! Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy ha leteszem az oldalára, nem is nagyon "áll" úgy meg, hanem inkább eldől. Mondta a védőnő, hogy azt nézik, hogy saját akaratéból fordul át. Nálatok ez ment? Vagy csak én nem tudom olyan stabilan lerakni oldalra, hogy ne eldőljön, hanem forduljon?
2015. márc. 9. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nézték, hanem megkérdezték, de nem oldalról a hátára, hanem hátáról oldalra fordul e, és igen, oldalra fordul.
2015. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt nézik, hogy ha a hátára fekteted akkor a saját erejéből elfordul-e az oldalára. nem teszed le bénán, már azt se értem miért akarod kitámasztani az oldalára? majd fordul... azért van a státusz, hogy ezeket figyeljék és ha gond van akkor kiderüljön, szóval nem össze kell kaparni a babát státuszra, hanem válaszolni korrektül, hogy az orvos tudja mit vizsgáljon
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah nem szoktam oldalra fektetni, csak ahogy mondta a védőnő, rögtön ez jutott eszembe, hogy nemhiszem, hogy megáll úgy az oldalán, és azért néztem :)
2015. márc. 9. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hósan még semmi fordulgatósan nem kell csinálnia.

4 hósan kezdenek el elöször atol hasra fordulni, de csak a 6 hós státuszon nézik, hogy ténylegesen tudja-e.


3 hóson a doki megforgatja, megnézi a reflexeit, kiváncsi mikor mennyire sír, hogy tartja a fejét, az egész testét(ezért forgatja), súlyt, cm-t néznek, és meghalgatja a belsö szerveit. Ekkor már kell tudni nevetni, reagálni hangokra(pl csörögután néz).


De fordulás még semmi esetre sem. Oldalról simán eldöl minden baba, még azok is akik betegek esetleg.

2015. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk kérdeztékoldalról fordul-e a hátára.nekem fordult,de utálta ha oldalt kitámasztva fektettem le,egyszerűen arrébb tolta magával a takarót,,nagyon háton alvós.lehet,hogy csak ő szeret úgy lenni :-) amúgy nem baj,ha nem csinál valamit,mire kérdezik később még nagyobb eltérések vannak köztük úgyis. 4 hónaposan ha tudja teljesen jó
2015. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. márc. 10. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2015. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!