Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 11 hónapos kisfiam 6szor...

A 11 hónapos kisfiam 6szor minimum felkel éjjel mit tegyek hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
lefekvés előtt 170 ml szokott megenni tudom többet kellene de nem tudok többet neki adni mert ha erőltetem hányni szokott amúgy jönnek a fogai de én akkor is soknak találom hogy ennyiszer felébred.különben van olyan amikor csak a cumi kell van amikor teát iszik de akkor is soknak tartom hogy ilyen sokszor felébred talán alvászavar?mit lehet tenni?aggódó édesanya.
2010. febr. 15. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan ez enyém is 6-8-szor ébredt. Már nagyon kivoltam. És 12 hónaposan elkezdett járni. Kb. 12,5 hónapos kora óta max. egyszer ébred már csak, de van, hogy egyszer se. :) Tarts ki!!!!
2010. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez megy most. Nem tudom eldönteni hogy a fogzás miatt, vagy a cumi miatt, mert ha odaadom neki egyből visszaalszik. Kész vagyok én is, azon gondolkodok hogy elveszem a cumit, viszont sokmindenben jó mert megnyugtatja.
2010. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kitartunk amúgy mi is így vagyunk a cumival.
2010. febr. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!