Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, vagy kényelmetlen...

Nagy baj, vagy kényelmetlen lesz ha a pelenkázó szekrény nem egyből a kiságy mellett lesz?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyekérdés, de első babát várjuk és nemsokára rendezzük be a babaszobát.

Tapasztalatokat várnék!:) Köszi, 28 hetes kismama


2008. aug. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, hogy milyen közel vagy távol van a pelenkázó a kiságytól.
2008. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs mellette, és egyáltalán nem okoz gondot!
2008. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó!:)

Köszi szépen és bocsi mégegyszer az idióta kérdésért!

2008. aug. 25. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az 5x5-ös szobaegyik sarkában van a kiságy a másikban a pelenkázó. eszembe sem jutott egmás mellé tenni. Most 7 hónapos a lányom és semmi gond nincs belőle :-)
2008. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a nappaliba a fürdőszoba mellett van a pelenkázó szekrénye és a hálóban a kiságya! Gurulósat vettünk a brendonba és fürdetéskor betoljuk a hálóba, amúgy kivisszük a babát a nappaliba pelenkázni! Szerintem nagyon praktikus!

Szia

2008. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!