Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van Veszprémben a Zénó...

Hol van Veszprémben a Zénó bababizományi (bababolt)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én három biziről tudok, egyik Miamanó a Csolnoki körforgónál a Lidl-vel szemben(ez a legjobb), a másik a jutasi úton, a harmadik nemrég nyílott a katonaság alatt az Orbán bútor környékén,de ott még nem voltam,így pontos címet nem tudok.
2010. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jutasi úton azt hiszem.Én voltam,de egy nagy rakás sz*r...bocs:)!De tényleg,úgy van ki írva hogy full extra,de attól nagyon messze van!Alig volt pár ruha,és egy két utött kopott autós ülés.
2010. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jutasi út. Anno novemberben nyílt.


Vittem be egy csomó kisruhát, tényleg krém minőségűt, a java hímzett. Nem hibás, nem nyúlott, nem foltos. 100-200 ft-ért akarták bevenni, és láttam, hogy 800-1000 ft-ért adták tovább. :(

Ráadásul január elején szóltak, hogy ami maradt hozzam haza, mert bezárnak. Nem éri meg nekik.


Nagyon sok anyukának visszaadták a holmikat. Aztán kiderült, hogy ki tudja honnan szereznek be bálákat, azokkal járnak falvakba "kulturozni", a maradékot meg ott árulják. A tulaj pasi mondta, nem én találtam ki.


Szóval akit érdekel és környékbeli. Június eleji a lányom, gyönyörű holmijaink vannak, írjatok privit és küldöm a megtekintési linket.

2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Haszkovó 18 a régi jutas abc alatt is van egy bababizományi.

Meg van egy pici a húúúúú hogy is írjam. Pipacs utca kereszteződésénél. Ahol van egy háromszög alakú kicsi játszótér. Na onnan nem messze. Az is elég pocsék, és drága is ráadásul.


De én mindet végigjártam, sehol sem akarnak bevenni, csak barátnőktől. (Ha esetleg erre gondolnátok)

2010. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én igazából utazóágyat és sportbabakocsit szeretnék, ami kicsire csukható,könnyű,de azért strapabíró is.Fiam lesz,úh a lányruhák sajnos kilőve.
2010. febr. 16. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!