Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti gyerekednél vizes...

1 év alatti gyerekednél vizes orrfolyásra mit használsz?

Figyelt kérdés
Orrszi-porszizni nem akarom, szerintem nem erre való. De ha használnám os, fél perc múlva megint szütyög. A sok törölgetéstől keg pirosodik az orra. Tuti fáj, nekem is szokott. Kell erre orrcsepp vagy valami, vagy elmúlik? 9 hós
2015. márc. 13. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig én kiszívatnám az orrát rendesen a porszívóra csatlakoztathatóval. Utána nem szörtyög, nem folyik az orra és rendesen kap levegőt. És kisebb az esélye, hogy arcüreggyulladást szerez be magának a letapadt váladéktól. Ehhez az orrszíváshoz a Sterimar baby-t használom, amúgy megy a Nasivin Baby, de azt csak napi háromszor lehet, ha jól tudom.
2015. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

orrporszívózok akkor is ha nagyon kevés jön...van amikor úgy tűnik nem jön és mégis mélyebbről is megindul

aztán orrcsepp

most olyan van otthon, amit háziorvos írt fel és kikeverték gyógyszertárban...de lehet kapni az ő koruknak megfelelőt is

2015. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, én kipróbáltam az elején ezt az orrszívót és ha nem csak az orrlyuknál tartom, hanem picit beljebb (ami babáknál is kell sűrű (bocs) takony miatt), akkor rohadt kellemetlen. Mintha szívná az orrmandulámat. Lehet én vagyok hülye. A babáknak meg olyan kicsi mindenük, ezért nem akarnám használni. :( De ha azt mondjátok ez megoldás, akkor ok.
2015. márc. 13. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én bízom benne, jól fejlesztették ki ezt a kütyüt. Láthatóan megkönnyebbül, miután kitisztítom az orrát.

Egyébként én is kipróbáltam, de nem éreztem kellemetlennek a használatát.

2015. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a legkellemesebb az biztos...de a módja, hogy még az elején elkapjuk a náthát...ha nem szippantjuk az elején, akkor folyik hátra és abból lesz a torokgyulladás...ha rögtön szívjuk, hamar gyógyul...ha még csepegtetsz, fújsz is valamit, nagyon sokat segít...az enyém is utálja:)
2015. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LadyLoss ***** válasza:

Gondolj bele, hogy ha neked van vizes orrfolyásod akkor az is olyan, hogy kifújod de 2 perc múlva újra ki kell. Így vannak ezzel a kicsik is. Ne félj az orrszívótól. Én is kipróbáltam, de nem tapasztaltam kellemetlenséget, csak furcsa érzés volt. A 2,5 évesem már magának csinálja. Mikor pici volt persze ordított, de nem a fájdalomtól, hanem az ismeretlentől való félelemtől. Ha nem szívód neki, felgyűlik, és sokkal komolyabb betegségeket okozhat. Emellett lehet patikában kapni ilyen kicsiknek is orrspray-t ami segít a váladék oldásában és a légutak átjárhatóságában.

Jobbulást!

2015. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!