Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetek terhes ha megjott?

Lehetek terhes ha megjott?

Figyelt kérdés

A parommal nagyon szeretnenk egy babat, mar tobb honapja probalkozunk de meg semmi sehol...

Ez elott 2 honapal kesett korulbelul 1 hetet a menstruaciom es mikor meg megjott nagy fajdalmaim voltak es csak 2 napig tartott...a verzes nagyon sotet szinu volt es nyalkas meg darabos(altalaban 5 napig szokott tartani a verzes es nem szokott darabos lenni,a mestruacios ciklusom pedig 28 napos).

A mult honapban 10-en megjott megint, minden normalis volt...ebben a honapban csak ugyan 10-re vartam de kesett 2 napot,most mar a masodik napja,hogy verzek de eleg keves jon mas honapokhoz kepest,faj a derekam es egy picit a hasam is... es azt szeretnem kerdezni,hogy mindezeket szamitasba veve lehetek-e megis terhes?

Elore is koszonom a tanacsokat,javaslatokat,valaszokat!



2015. márc. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Viszont nem ártana egy ultrahang vizsgálat, ugyanis a tüneteidet simán okozhatja mondjuk mióma. Nekem volt és hasonló tüneteket okozott.

2015. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem! Ahogy írod, nem ez az első,hogy késett. A nyálkás vérzés a múlthónapban meg a nyálkahártya leválás miatt lehetett.
2015. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A menstruáció meg ilyen, egyszer ilyen, másszor olyan, nem kell mögötte nagy jeleket felfedezni. Ha nem görcsölsz rá ennyire, könnyebben összejön.
2015. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beszeltem egy doktornovel es az ezelott 2 honapal valo rovid verzesemre azt mondta,hogy tobb mint valoszinu,hogy spontan vetelesem volt...most meg nagyon remenykedek,hogy ez csak beagyazodasi verzes.

Amugy ugy 6 honapja voltam MRI-n es nem mutatott semmi rendelleneseget...

Veletek nem fordult elo,hogy a terhesseg elso honapjaban vagy beagyazodasnal megjojjon?

2015. márc. 13. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tàvdiagnosztizál egy doki,de vetèlésnél inkább hosszabb vèrzés a jellemző. Az MRI-nek mi köze ehhez?
2015. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A MRI egy tokeletes vizsgalat daganatok,cisztak kiszureseben is...es lenyegeben minden szerv vizsgalhato.

A 2 napos verzesem tenyleg rovid volt de mennyisegben nagyon sok!

2015. márc. 13. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom mi az MRI, csak általában petefészek vizsgálatra az uh-ot szokták alkalmazni!

Nézd, szerintem, nem voltál terhes! Ami jobb lenne, mert ha az voltál, valami oka volt,hogy nem tudott megtapadni. És ez előfordulhat bármikor!

Csinálj tesztet, de szerintem most sem vagy terhes.

2015. márc. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!