Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menstruációm utolsó napján...

Csibe1788 kérdése:

Menstruációm utolsó napján voltunk együtt párommal. Lehetek terhes? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
olyan érzésem van mintha fel lennék fázva nyilal a hasam alja, de nem csíp a vizeletem...az étvágyam is megnőtt.együttlét után 2 héttel csináltam egy tesztet.negatív lett.de lehetek attól függ terhes?

2013. okt. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült a kisfiúnk :) Mensi napja előtt 3 nappal lett pozitív a tesztem. Előtte is teszteltem, de negatív lett. A csípő vizelet viszont felfázásra utal, mindenképp kellene egy kivizsgálás (babától függetlenül ezt kezelni kell).
2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi rá aze sély, igy hogy csináltál tezstet is igy kizártható a terhesség végképp. 2 hét után már ki kéne mutatnia. A nyilalás pedig valószinüleg valami nőgyógyászati probléma miatt van, menj vele orvoshoz ha hetek óta tart. Az nem jelent semmit hogy nem csip a pisilés.
2013. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mensi utolsó napján voltunk együtt, kb. 5-6. napon a férjemmel. Orvos megerősítette, a közelében sem volt más együttlétünk, munka miatt. Rá két hétre én is teszteltem, 20. ciklusnap táján, full negatívat. 24. ciklusnapon is negatív lett, de már furán éreztem magam. 26. ciklusnapon lett először halvány pozitív a tesztem és utána fokozatosan erősödött. Én is úgy gondoltam, hogy két héttel aktus után ki kellene mutatnia, főleg hogy 10-es teszt volt, és mi sem voltunk már kezdők a témában, de nem mutatta ki. A magzat 4-5 hetes méretei viszont biztosra mondták a korai fogantatást (ahogy halvány pozitív lett, rohantunk dokihoz, nagyon vártuk már :). Érdekes, nem tudom, mire kellett ennyit várni, de kellett.
2013. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah és elnézést kérek az első válaszom miatt, úgy olvastam, hogy csíp, de látom, nem csíp. A szúró érzés tényleg akármi lehet... nem hagynám figyelmen kívül, akárhogy is alakul a babás dolog :)
2013. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, most csináltam egy tesztett 10.-én kellene megjönni ugy gondoltam ilyenkor már a teszt is kimutatja....de negatív lett...ugy hogy semmi esély annyira sajnálom...
2013. okt. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!