Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer price tanuló bevásárló...

Fischer price tanuló bevásárlótáska van vkinek? Szereti a gyerek?

Figyelt kérdés
8 hónapos babát megyünk meglátogatni és erre gondoltam, szerinted örülni fog neki? Jó játék? [link]
2015. márc. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, de nekem nem is tetszik, elég gagyi. Más?
2015. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvettük , de nem olyan jó , mint amilyennek gondoltuk , aranyos meg minden , kicsit lehet is belőle tanítani a gyereket...de semmi extra , hamar elunja...meg inkább a kiskonyhájához használja kiegészítőként.:) Mi kb. 5 ezerért vettük...hát nem tudom mit mondjak , mivel anyagilag jó helyzetben vagyunk én annyira nem mondanám pénzkidobásnak...tehát szerintem , ha kreatív a szülő , akkor tényleg egész sok mindent lehet vele megtanítani a gyereknek.
2015. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg baromi aranyos később klasz kiegészítője lehet egy járték konyhának.. Én megveszem majd a picimnek.
2015. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok.)Ezt arra értem , hogy színek , számolás , gyümölcsök , zöldségek...Mi mondjuk boltba is magunkkal visszük , persze a zenélést olyankor leállítjuk.Hazafele jövet belepakolunk 1-2 könnyű dolgot , amik beleférnek , aztán ő pakolja ki a helyükre...: )
2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!