Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok mivel játszik...

1 éves babátok mivel játszik mostanában? Kisfiam 1 játékkal max.5 percig van el, amúgy jön megy egész nap.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes.Azzal játszanak,ami éppen érdekli őket.A tied most inkább felfedezi a körülötte levő dolgokat.Hagyd rá,ne akarj semmilyen játékot ráerőltetni.Így fejlődik a legjobban a kreativitása.
2010. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenbe ki-be pakol, Montesszori-t hordozgatja, kajatároló műanyag doboz+fakanál=egésznap kalapál, a játékait elhordja, szekrényeinkbe dugja, szaladgál ő is egyébként. Habtapit felszedi-én vissza-újból fel. Most vettem neki egy tologatós macit-fából, húzogatni mostanság kezdte az autóját. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

13 hónapos kisfiú.

2010. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10:36-os vagyok. A legfontosabbat elfelejtettem: [link]

labdazóna, 2. játék. imádja, egyfolytában bemászik, átmászik, kacag hangosan.

2010. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!