Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha forralt csapvizet adtok a...

Ha forralt csapvizet adtok a babátoknak, azt meddig jó? Mikor kell újra forralni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
24 órát. De miért kéne ujraforralni? Fogj friss vizet, és azt forrald fel. Én minden reggel forraltam, bár vízforralóval még könnyebb, akár napjában többször is lehet, ha kell, csak számolni kell a kihülésre.
2010. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Újra nem szabad már forralni, csak melegíteni. Én kb. egy napra valót szoktam reggel forralni.
2010. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én este forraltam, majd reggelre teljesen lehűl, ebből kapott napközben inni meg tejpéphez.
2010. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
24 óra után újraforralom, ha nem fogy el.
2010. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én általában reggel forralok fel, azt issza délelőtt és még egyszer délben, azt issza egész délután.
2010. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy újat forralni,nem hogy ugyanazt megint felforralni.Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 16. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne forrald ujra, inkabb fogj megint frisset, es azt forrald fel. Ha van vizforralod, nem nehez dolog. Mi rengeteg teat is iszunk, igy napi kb.6-8 liter vizet biztos forralok. Mindig kiontok a cumisuvegekbe, s egyet beleteszek a babakaja-melegen tartoba, s mikor keri, teszem bele a port, s igy mindig pont jo homersekletu. Ahogy az egyik uveget kiveszem, maris teszem bele a masikat, igy nem kell a kisfiamnak varnia, ha tul hideg vagy meleg a viz.
2010. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!