Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hogy viselte a vérvéte...

Babátok hogy viselte a vérvételt? Kisfiam 1 éves, és doktornő elküldött minket, (minden 1 évest elküld). Nagyon tartok tőle.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél jobban félsz te tőle, annál rosszabb neki :(( Nagyon megérzik, ha mi feszültek vagyunk! Az enyémtől is vettek vért, picit sírt, de mikor kimentünk, hamar megnyugodott :)
2010. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam 2* volt kórházban,allergia miatt 2* vettek vért,ma pedig reflux miatt.A lényeg,hogy ne látszódjon rajtad,hogy te is félsz és a vérvétel alatt(nálunk nekünk kellett fogni a kezét is)folyamatosan beszélj neki,hogy tereld a figyelmét.
2010. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rosszabbul viseltem mint a kislányom.Sírt de aztán megnyugodott.Viszont 3órával előtte kapjon enni,és igyon több folyadékot,mert akkor hígabb a vére és könnyebben le tudják venni.Én ezt nem tudtam és szegénykémet kétszer szúrták meg mire le tudták venni tőle a vért.
2010. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj ők jobban tűrik mint mi:)!3 hetesen vettek vért a babámtól de alig sírt az oltástól meg ordít!Volt hasonló korú baba akkor mikor mi és egyáltalán nem sírt!:)
2010. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamtól 1 évesen vettek vért, tejallergia gyanú miatt. Sírt szegénykém, kb. annyira mint oltásnál, nekem is potyogtak kicsit a könnyeim, de hamar megnyugodott. Szóval engem jobban megviselt mint Őt. Ez hirtelen jött, visszamentünk a bőrgyógyászatra kontrollra, és mondta az orvos hogy akkor most veszünk vért. Jobb volt így, biztos nagyon ideges lettem volna előtte.
2010. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!