Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltás után mire...

2 hónapos oltás után mire számitsak?

Figyelt kérdés
Csütörtökön viszem az oltásra és nem tudom mire készüljek fel.Láz?vagy még mi lehet?
2010. febr. 16. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

láz. de nállunk semmi baj nem volt utánna, még csak hőemelkedés sem.

de nállunk azt mondta a védőnő h mikor hazamegyünk egy fél kupot fel neki, és estére mégegyet, és másnap figyelni mi a pálya. ha láza van azt csillapitani, de nem volt semmi. szerencsére :)

2010. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fiam lázas volt, 38,3 körül. de kb fél napig. kapott kúpot, és levitte. ne aggódj:) szerintem előre nem kell neki, mert lehet, h semmi hatása nem lesz az oltásnak, akkor meg minek gyógyszerezni?
2010. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hiába kúpozod előre, ha az oltás olyan hatást gyakorol a szervezetére, hogy belázasodhat, akkor be is fog, sőt még jobban! Előre soha ne adj neki kúpot!! 38.5-nél végbélben mérve, az már levonva 38°C, onnantól tekintjük lázasnak a babákat is.
2010. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is azt mondta a gyerekrvos, hogy csak akkor adjak neki lázcsillapítót, ha 38 vagy magasabb lesz a láza. Aznap este nem, másnap lett egy kis hőemelkedése, nem adtam neki semmit, ő sem nyűglődött, estére folyamatosan ment lejjebb.
2010. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk testileg semmi tünete nem volt,nem volt láz,bepirosodás,bekeményedés.viszont 2 napig nem volt hajlandó ellenni,csak ölben.lógott rajtam és kapaszkodott ezerrel.ha elmentem mellőle,akkor nagyon sírt,aludni is csak rajtam volt hajlandó,pedig nem szokta ezt csinálni.
2010. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!