Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltás után mire...

2 hónapos oltás után mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egész nap alszik. Ez normális?
2010. máj. 4. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan baba, aki sokat alszik tőle. Az enyém, mikor megkapta ha éppen nem aludta, kkor nyűgösködött, estére pedig belázasodott.
2010. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyesmi volt az oltásoktól: hőemelkedés, sok alvás, étvágytalanság, pár napig ez természetes.
2010. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.mi két hete kaptu meg,két napig aludt,első nap annyira,hogy még a fürdés is elmaradt,aztán harmadnap nagyon nyügös volt aztán utána minden kezdett vissza térni a megszokott rendbe.este volt egy kis hőemelkedése,37.3 nem adta neki semmit,gondoltam várok,ha feljebb megy adok neki kupot,de nem ment feljebb hála isten.
2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
U.a. mint az utolsó hozzászólónál. Aznap úgy bealudt, hogy fürdésre sem bírtam felkelteni és még a másnapot is végigaludta. Aznap este icipici hőemelkedés, láz semmi, másnap csak az alvás.
2010. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az én babám is egésznap aludt 2napon keresztül.Kétségbe esetten hívtam a védönőt,azt mondta teljesen normális,ne aggodjak.Az én babámat csak ez a 2hónapos oltás ütötte ki,láza is volt.A többit észre sem vettük.
2010. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!