Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spirál levétele után ki...

Spirál levétele után ki mennyit várt a próbálkozással? Mi van akkor ha nem várjuk ki az időt, és teherbe esek?

Figyelt kérdés
Tudom nem épp ide illő a kérdés,de mégis itt vannak olyanok,akiknek kisbabájuk van.Doki szerint két mensest várjunk,de minden doki mást mond másoknak.A levétel után hamarosan megvolt az első,akkor ha ilyen hamar is volt akkor az pipa?
2015. márc. 24. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért érdemes várni, mert a hormon spirál alatt nincsen peteérés, és nincsen nyálkahártya vastagodás. Ahhoz, hogy petesejt megtapadjon kell az elég vastag nyálkahártya. Elöfordulhat túl korai megtapadásnál, hogy elvetélsz, vagy egyáltalán meg sem tapad.
2015. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem hormonspirálom volt,hanem sima,ami a hímivarsejtekre van inkább hatással,mintsem a nyálkahártyámra :-)
2015. márc. 24. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én spirál levétele után egyből terhes lettem, nem maradt meg a baba, de lehet, h nincs összefüggés.
2015. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen spirálod volt második?
2015. márc. 24. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem ha nem hormonos volt a spirál miért kell várni.?Nekem levették és terhes lettem .egyszer sem volt meg közben
2015. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima liligold.
2015. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!