Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik babáknak étvágyjavító?...

Létezik babáknak étvágyjavító? (9 hós)

Figyelt kérdés

A védőnő szerint túl sovány,és keveset eszik a kislányom.

Am azt illeti,eddig nem aggódtam emiatt,de az utóbbi időben már szerintem is keveset eszik.


Nem mérvadó,de 9 hós és 7220g. (Született 2860g)

Tányleg kevset eszik na,az az igazság,de hiába kapok tanácsokat hogy miket adjak neki enni,amik jobban hízlalnak,ha egyszer nem eszik rendesen,ha egy kicsit is jóllakott és már nem érzi hogy üres a gyomra akkor azonnal abbahagyja az evést és nem kér többet.


Nem tömhetem meg,mint egy libát....mit tehetnék hogy javítsam az étvágyát?


2010. febr. 17. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet hogy vashiányos. Vidd el orvoshoz, ő ad beutalót vérvételre és ha szükséges ír fel vas cseppet. Az tutira meghozza az étvágyát (legalábbis nálunk ez volt a gond).

Nekünk ajánlották még a céklát és a FLP Aloe Berry nektárt.

2010. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod rögtön vérvételre vinni, béres cseppet is adhatsz, cebion cseppel szokták kiegésziteni, c-vitaminnal jobban felszivódik. Ha ez nem segit, mehettek dokihoz.
2010. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitacolant, multikidet javasolt nekünk az orvos (persze egyszerre csak az egyiket)
2010. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Vitacolan bejött de az csak 1 éves kortól adható, én 11 hónapos korától adtam neki. A multikid+vassal nekünk nem használt étvágyra.
2010. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az én kislányom 7270g volt 9 hósan most 7800 1 évesen.

2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából lehet hogy nem is a pillanatnyi s úlyával elégedetlen a védőnő,hanem az előző havi súlyhoz képest történt hízással. :-((

Bár h a a végeredmény jó,mert megfelel ez a súly,akkor nem értem az egészet. Az őrületbe kergetik az embert ezzel a mennyit hízott dologgal...


Köszönöm a válaszokat!!

2010. febr. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!