Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam nem akar...

10 hónapos kisfiam nem akar enni Gyümölcsöt, és a főzelékek se izlenek neki. Írnátok recepteket, miket foztok ilyen korú babátoknak?

Figyelt kérdés
Eddig a reggeli szopi után mindig gyümölccsel folytatuk. Aztán délben hús zöldséggel. Délután gyümölcs. Vacsira tejpep. Persze közben meg párszor szopizik. De most nem kéri a gyümölcsöt. Sonka+kifli a menő. Eddig ilyet nem kapott, minden nap külön főztem neki. Csak friss gyümölcs, ebédre is.mindig frisset. Nem tudom mihez kezdjek! Teljesen tanácstalan vagyok. Eddig mindent szeretett. Kijott az első foga, azóta vagyunk így.
2015. márc. 26. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is így viselkedett pár napig, de utólag mindig kiderült hogy a fogzás volt az oka. Volt olyan nap, hogy csak szopizni volt hajlandó. Ha beleraktam az etetőszékbe rögtön üvöltött, főleg ha meglátta a kanalat a kezemben. Szerintem legfőképpen a kanállal volt baja, mert a banánt harapta.
2015. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!