Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová, milyen helyekre szoktato...

Hová, milyen helyekre szoktatok járni 6-7 hónap körüli babáitokkal?

Figyelt kérdés
Vásárolni, esetleg más babás anyukákhoz, klubbokba? Pesten lakom, sokat vagyok egyedül a picivel, szinte alig lát embereket szegény, nem tudom hová mehetnék vele. Sajnos jogosítványom nincs, bkv-val nem tudom mennyire lenne jó utazni, így igazából csak itthon vagyunk. Pedig gondolom neki is kellene már másokkal is találkozni, nemcsak úgy, hogy ide hozzánk jön rokonság, barátok. Persze, ők sem sűrűn.
2010. febr. 18. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szeptemberben volt 6 hónapos, akkor kezdtünk babúszásra járni.

Emellett séta, kint voltunk a kertben, vásárlás, csavargás.

Hétvégente kirándulás, séta, nagyszülők.

Persze akkor még jó idő volt.

Alig várom, hohy tavasz legyen és ki lehessen menni a kertbe.

Kocsi nélkül nem tudom mit csinálnék.

2010. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik kerletben laksz? Babaklub,baba-mama torna nincs a közelben? Jön nemsokára a jóidő,aztán könnyebb lesz. Nekem van kocsim,de télen alig használtam,mert minndig volt valami baja,aksi meg gyújtás próbléma,úgyhogy nem igazán mertem menni vele,szóval panelanyuka vagyok én is mert a retkes bkv-val nem megyek többet.1xakartam feltolni a buszra a babakocsit,akkoris az volt hogy a kis suttyok,nem engedtek a kocsishelyre.szóval ennyit erről.
2010. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja 6 hósak vagyunk.
2010. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!