Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek sportcipőt (adidas,...

Vennétek sportcipőt (adidas, nike, . ) a már járni tudó babátoknak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogyha szeretnék egészséges cipőt a babámnak, akkor pl.: siestát kell vennem, mert csak az felel meg az elvárásoknak vagy a sportcipőket is úgy gyártották, hogy megfelelő egy 14-15 hónapos babának?

Kíméljenek azok a válaszolók, akik azt írnák, hogy minek drága cipő.

Köszönöm a válaszokat


2010. febr. 18. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen vennék és fogok is tavaszra.
2010. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt gyerekünk, addig én is ezen a véleményen voltam, hogy ne fogok soha ilyen cipőt venni, mert úgyis hamar kinövi, stb....!

Az igazság az, hogy nem drágább, mint a siesta és társai. Én már hallottam azt is valakitől, hogy a siesta egyáltalán nem olyan jó, mint mondják. Nem tudom.

Mi az oviba siestát vettünk, mert azt mondták, hogy mivel ott egész nap a lábán van mindenképpen jó cipőnek, szandálnak kell lennie. Az utcára vettünk Nike cipőt is, és még olcsóbb is volt mint a siesta! Bementünk a Dichmann-ba, és a sima saját márkájú cipőjük is 4-5 ezer Ft. Akkor már úgy voltunk vele, hogy teszek még hozzá 2 ezret és megveszem neki a jobbat. Nem rongyrázásból, vayg ilyesmi, mert sajna nincs mire rázzuk, nem állunk úgy anyagilag!:(

2010. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én épp a Siestát nem venném meg, az ortopédorvosok nem is igazán szeretik. Egy egészséges babalábnak NEM KELL MAGAS KÉRGŰ, HARÁNT EMELŐVEL ELLÁTOTT CIPŐ. aZ A FONTOS, HOGY TUDJANAK BENNE MOZOGNI A LÁBIZMOK, MEGFELELŐEN SZÉLES LEGYEN. Nem kell tartania a bokát, hiszen az attól nem fog erősödni. Szóval én megvenném a sportcipőt, sőt van is a kislányomnak.
2010. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, biztos, hogy fogok venni. cipőben mindenképp jó minőségűt fogok venni.
2010. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! A lánykám nyomkodta a Caps lock-ot! :s
2010. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húú, de gyorsak vagytok lányok:))) Akkor nyugodt lélekkel fogok neki sportcipőt venni:)

Néztem egy Nike-t, pihe könnyű-8.500Ft

Egész fiatalkoromban én is kizárólag márkás sportcipőkben jártam és imádtam őket, mert rendkívül kényelmesek voltak.

2010. febr. 18. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy nike-ot most 13 hónaposak vagyunk ha jobb idő van ráadom imádom annyira cuki benne és kényelmes neki!:)Vegyél mert édi:)
2010. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Karácsonykor volt a babánk 7 hós éa kapott egy Nike cipőt, 21-es. Ősszel jó is lesz. :)
2010. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fiamnak volt ősszel nike-ja, én rühellem, mert nem jó. a talpa sem az igazi, és lépni sem szépen lép benne.

anyósom erőltette akkor is, és most is kezdi már, de már hajthatatlan vagyok:)

én az elefantenben v a pediped flex-ben bízom. amit még ajánlanék az a shooshoos. gyönyörű cipők, olcsók és jók.

[link] - elefanten pl.

[link] - pediped flex, bár ez még nagy lesz valszín.

[link] - shooshoos.

2010. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, és fogok is! A 10 éves fiam is nike és siesta cipőt hordott! Gyönyörű a tartása, egyenes a gerince, tesi tagozatos, semmi baja! A cipő talpát vásárlás előtt ellenőrizni kell. hogy elég hajlékony-e!
2010. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!