Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a légzésfigyelő (Angelcare)...

Ha a légzésfigyelő (Angelcare) becsippan, de nem riaszt, csak a zöld mellett a sárga is világít, akkor elem probléma van?

Figyelt kérdés
éjszaka többször csinálta
2010. febr. 18. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, merül az elem :)
2010. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uppsz, akkor jó! :)
2010. febr. 18. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, merül az elem. Nem tudom neked milyen van, de nekünk gyárilag tölthető elemes és nagyon hamar lemerül. Egész nap töltőn kell lennie, hogy az éjszakát kibírja.
2010. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is tölthető elemmel ment (de nem gyárilag hozzá gyártott-tal), és kb. 1 hónapig bírta. Mindig figyeltem, hogy ha már közeledtünk az egy hónapos használathoz, és akkor kicseréltem őket, mert rám a frászt hozta a csippanás, mindig azt hittem, hogy a baba légzésével van gond.
2010. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekünk sima ceruza elem van benne, éjszaka engem is a frász kerülgetett, állandóan csippant.

Most kivettem a fényképezőből az elemet, azzal működött még reggel, de az is lemerült.

Most alszik a Picúr, de nem tudtam bekapcsolni a légzésfigyelőt :(

Csak ha felébred, akkor tudunk lemenni és valahol venni :(

2010. febr. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!