Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszívó! Tapasztal...

Elektromos orrszívó! Tapasztalat? Most vettem és nem csinál vákumot. Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Ilyenem van: [link]

De érdekel az is akinek graco vagy LvingLab van mert végülis ugyanolyan.


2010. febr. 18. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Most épp nem náthása babám de próbálom a kezemet hozzáérinteni de nem érzek semmit. Próbáltam az orromban ott sem érzem, vizet próbáltam vele felszívni végülis beszívott valamennyit de azt hittem erősebb a vákumja vagy tényleg ilyengyengéd és ne aggódjak? Ha leveszem az átlátszó kupakot nem a kis műanyagot akkor érzem a vákumot rendesen.
2010. febr. 18. 12:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Livinglab van és én megvagyok vele elégedve! Szerintem azért nem érzed úgy a vákumot,mert amikor a baba orrát csinálod akkor az egyik orrlyukat bekell fogni és úgy kell szívni a másikból.Így a kezemen én sem érzem annyira erősnek.
2010. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a mellszívóm volt LivingLab és ahhoz tartozik orrszívó rész.Igazából sz@rt se ér,semmit nem szívott ki ez sem,úgyhogy a porszívósat használom,amikor kell.De nem is tudom,hogy miből gondolják a gyártók,hogy ezek jók,mert hiszen a felnőtteknek is nagy erővel kell kifújni az orrukat,hogy legyen értelme.
2010. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!