Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dohányosok, elektromos cigi....

Dohányosok, elektromos cigi. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:10
 1/7 tetris ***** válasza:
Szomszédasszonyom szívta. Drága. Hatástalan volt. Ma is bagózik.
2011. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én 3550-ért vettem Pesten,újan és már most nem kívánom úgy a cigit.adok elérhetőséget ha kell.
2011. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kriszti086 válasza:
Nekem is bevált!Szeretem :D 10 év után szoktam át erre.
2011. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Majonézeskukorica válasza:
Én fél éve gözölgök, nekem bevált. 10-ért vettem (barátomtól), de cserébe minöséget kaptam. Olvastam sok helyen, hogy nem füstöl olyan jól vagy valami bajuk van vele, de én eddig nem panaszkodhatok. Olcsó húsnak hig a leve.
2011. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az e-cigi sokkal jobb, mint az analóg.

A baj az, hogy a legtöbben az e-health, és hasonló csodákkal kezdik, és fejezik is be azonnal.

Én azt mondom, hogy a minimum egy eGo, mondjuk egy NG Tank kazánnal, meg Laca löttyel. Na ez, és az e-health között olyan a különbség, mint egy óvodai pedálos kisautó, és egy ferrari között. Nem is lenne szabad őket egy hozzászólásban említeni. Aki többet szeretne tudni az e-cigiről, annak ajánlhatok egy fórumot, illetve annak kezdőknek szánt topikját. Nekem nagyon sokat segítettek/segítenek ma is. [link]

2012. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja, és az elektromos cigaretta sem fog leszokni senki helyett a dohányzásról. Ugyanez elmondható a tapaszról, tablettáról satöbbi.
2012. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan íze van mint a mosószernek. Hiányzik a füst, ellenben édeskés utóíze van az összes löttynek.
2015. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!