Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet 1 éves lányommal?...

Mi történhet 1 éves lányommal? Eddig szépen átaludta az éjszakákat, de mostanában két-három naponta keservesen felsír.

Figyelt kérdés

Ilyenkor csak az segít, ha magam mellé veszem az ágyba, akkor megnyugszik, majd másfél óra forgolódás után visszaalszik.

Nem értem, 8 hónapos kora óta jól aludt, egy kezemen meg tudom számolni hányszor kellett kelnünk hozzá. A foga ugyan jön, de nem gondolom, hogy azért kel, mert ahogyan megvígasztalom, mosolyog. Nem étem. Járni még nem tud, egyelőre a felállást próbálgatja.


2010. febr. 18. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem gondolod hogy a foga????nem tudhatod hogy milyen erősséggel nyilal neki.mi 14 hósak vagyunk,nekünk is vannak éjszakák mikor nem sokat érkezem aludni.de ha mindíg magadhoz veszed oda fog szokni,tudom másként nem nyugszik meg,de....kened vmivel elalvás előtt?esetleg napközben nem történik vmi olyan ami eddig nem volt?
2010. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Azért nem gondolom, hogy a foga, mert napközben semmi "panasza" nincs vele, és nem minden éjszakánk ilyen, általában 3-4 naponként ismétlődik. Ezért zárom ki a fogzást.

A napjaink ugyan úgy telnek ahogyan eddig. Rengeteget játszunk, olvasok neki, mesélek, magyarázok egész nap, nem értem.

2010. febr. 18. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, igaz nekem még csak 10,5 hónaposom van. viszont 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. fogzási időszakban nappal egyáltalán nem nyűgös, 3 hét volt, mire kijött a foga, 3szor ébredt fel éjszaka, amint beléptem a szobába, fülég ért a szája. ahogy kijött a foga, ez abbamaradt. szerintem azért kel fel, még ha ki is zárod, akkor is. nyilallgat neki, felébred rá, nehezen alszik vissza, és amint meglát, örül neked. lehet, hogy jobb lenne be se menni, hagyni neki 5-10 percet, lehet, hogy vissza is aludna, nem? szerintem utána azért nem alszik másfél óráig, mert kiveszed az ágyából, "történés van", forgolódik, aludna, de nem érti, hogy mi van.

noj

2010. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. Egyedül azon veszem észre a fogzást, hogy nyáladzik, pedig nem szokott. Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!