Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ingyenes babacsomagok?

Ingyenes babacsomagok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen babacsomagokat igényelhetek? Néztem ezt a Felicitas honlapot is, de nem találom, hogy hol lehetne igényelni. Sok ismerősöm mondta, hogy a védőnőtől kaptak valami kuponokat, én sajnos a védőnőmtől semmilyen kupont nem kapok és nem is kaptam a várandóságom alatt sem.

2015. ápr. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megszültél megkapod a kórházba, meg promobox-ost is szoktak adni. Semmi értelmes dolog nincs benne, pár termékminta meg ujságok, infos füzetkék.
2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy kis füzetet tavaly a védőtől, de babacsomagos (mint 3 éve) nem volt benne. Csak y-x % kedvezmények, meg egy ajándék mackó kupon.

Az ingyenes babacsomagot szülés után adják a kórházban. Én 3 éve 2-t, tavaly 1-et kaptam.

2015. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Felicitasos kupont kérd el a védőnőtől, nem is értem miért nem adott.

Van még az édes kisbabámnak egy:

[link]

még egyiket se váltottam ki, de gondolom szóróanyag, könyvecskék, meg termékminták lesznek benne.

Meg szülés után van még valami azt hiszem de az még nekem kicsit odébb lesz :)

2015. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz a cégnek hogy nem kaptál kupont, és így egy csomagot sem, akkor postán elfogják hozzád juttatni.
2015. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klepszidra válasza:
Ha betöltötted a 6. hónapot, akkor itt is regisztrálj, írd fel a kódot és nézd meg hol tudod a hozzád legközelebbi helyen átvenni a csomagot. Ez 2015 márciustól van.
2015. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!