Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyiprobléma? Találkozott...

Fütyiprobléma? Találkozott már valaki ilyennel? Már megőrülök!

Figyelt kérdés

8 hónapos kisfiam fütyijének a töve (tehát nem a makknál, hanem a herezacskónál kb 3 hete nagyon bepirosodott és egy kis hajszálrepedés is lett rajta, néha kicsit vérzett. A gyerekorvos betadint adott rá, azt gondoltuk, hogy a vizeletgyűjtő zacskó vághatra el, de nem javult, így visszavittem, most azt mondta gomba, kapott rá valami boraxos kenőcsöt, de semmit nem javul, eleven piros, megint látom a hajszálrepedést és talán egy lehelettel nagyobb folt piros.

Ápolom rendesen, neogranormonnal kenem, pamperst használunk (nem volt pellusváltás, hogy amiatt lenne) szóval egyszerűn nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, hogy mi lehet ez és mivel kenjem...?

Megőrülök, hogy tiszta eleven neki :(

Találkozott bárki ilyennel? Kinek mi vált be?

Segítsetek légyszi!


2015. ápr. 4. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

erre nehéz felelni főleg azért mert ez orvosi téma maximálisan

Kérdezd meg az orvost, hogy be lehet e kötni a repedést lehetséges, hogy azért nem gyógyul mert hozzáér mindig valamihez

Ha nem javul a háziorvos által vidd be a sebészetre véleményem szerint!

2015. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ünnep után vár bennünket, ma este elkezdemkamillával mosni neki, de addig is hátha valaki járt már hasonló cipőben és írna!

Köszönöm a válaszod!

2015. ápr. 4. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem addig is próbáld minél többet levegőztetni pelus nélkül. Az ártani tuti nem fog,de lehet hogy segít.
2015. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg gyereksebésznek.
2015. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de miért a sebészt javasoljátok? Mert én úgy gondoltam, hogy ha ünnep után sem javul, akkor bőrgyógyászhoz akartam volna vinni..
2015. ápr. 4. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ugyanilyen volt kb. 10 hónapos korában, de neki helyrejött Sudocremtől, illetve akkor csak sima vízzel fürdettem egy ideig, és a nedves törlőkendőt is kiöblítettem (vatta épp nem volt, nem vettem).
2015. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogától van.Ne törlőkendőt használj hanem tiszta vízzel mosd neki.Ha tisztába teszed akkor vizes wc papír vagy zsepi ami nem illatosított hanem sima.

A boraxos krém nagyon jó lesz rá,vagy esetleg ha attól nem gyógyul akkor-de csak akkor Demazin kenőcs és nagyon vékonyan.

Remélem hamar gyógyul és nem fáj neki hamarosan :(

2015. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pont ma letettem a törlőkendőt, minden tisztába tételnél friss vízben mosom meg a fenekét, este meg szint€n sima vízben fürdettem, majd ott még kamillateával átmostam.

Kikészít teljesen, ránézni is rossz, még női szemmel is gondolom, hogy hogy fájhat szegényemnek :(

És kedves utolsóelőtti válaszoló, nektek mennyi idő alatt gyógyult be?

Egyébként pár napja jött ki neki az első 2 foga egyszerre, de továbbra is ömlik a nyála...

2015. ápr. 4. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen problémája volt, ami miatt vizeletet kellett gyűjteni tőle? Nem lehet azzal összefüggésben?
2015. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magzati korban vették észre, hogy tágulat van az egyik veséjében, ami a mai napig megvan, így azt időközönként ellenőrzik a vesegondozóban és ahhoz kellett a vizelet, de hála ég nincs probléma a veséjével, jól működik.

Na és arra gondoltam először, hogy nem e azzal vágtam meg véletlenül, észrevétlenün...

2015. ápr. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!