Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véranyajegy, ki találkozott...

Véranyajegy, ki találkozott már vele?

Figyelt kérdés
Voltunk ma a 3 hónapos kisbabámnál oltáson, és a doktornő azt mondta, hogy azok a kis piros pöttyök, amikre én azt hittem csípés, úgynevezett véranyajegyek, és hogy ne aggódjak miattuk. Ha nőnének, akkor lefagyasztják a szélét, hogy ne nőjön tovább. Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy elmúlnak-e... Van itt valaki, akinek a babáján volt hasonló? Mi lett vele? Elmúlt, vagy megmaradt?
2013. jún. 25. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs elírtam. Éranyajegy, nem véranyajegy.
2013. jún. 25. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly szedtek le 2-t, bár nem vagyok baba. Lézerrel vették le őket, ici-pici heg maradt, észre sem venni. De babáknál sajna nem tudom, hogy van, de nem reménytelen. Várni kell, addig nyugi, aztán eldől. Minden jót :)
2013. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hemangiómákkal született a fiam, most lesz 1 éves. A csuklóján 2 cm átmérőjű, szépen elkezdett felszívódni, a füle mögött, a kulcscsontjánál és a buksija tetején is van fél cm átmérőjűek. A mi dokink azt mondta 3-4 éves korára felszívódhatnak. Addig csak figyelni kell.
2013. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták 5-10 év mire elmúlik, és csak a legelején lehet fagyasztani, később már nem. Csak akkor műtik, ha rossz helyen van, orr vagy szem közelében. Van a babámon egy nagy, sajnos még nem kezdett el felszívódni, 8 hónapos.
2013. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Uncsitesómnak az orrnyergén volt, a két szeme között egy 100 forintosnyi nagy.

Neki fagyasztották.

Meglátszik a helye, de szebb mint volt

2013. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnak is van egy 2 cm átmérőjű anyajegye a jobb cicije alatt. Elvittük bőrgyógyászhoz. Évente nézetni kell. Nem mondták, hogy fel-e fog szívódni. Ugyanakkora, mint volt. Most 10,5 hónapos.
2013. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szememen volt egy kidudorodó fajta, születésem után alakult ki és mire műthető lettem, sajna jól megnőtt, emiatt azon a szememen a látásom sem tudott rendesen kifejlődni. A 80-as években ezt a fajtát égették, most nem tudom, hogy megy. Látszik a nyoma, de soha nem zavart különösebben (meg a fiúkat sem szerencsére :D).
2013. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
LAssan 9hós a lányom.Felkarján van neki.Doki szerint 5-7éves koráig vele nő,majd elkezd kifehéredni és felszívódik.
2013. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én kisbabámon több is van, de mindegyik olyan 2-3 milliméter átmérőjű csak, nagyon picik..
2013. jún. 26. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!