Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál mi lett a vége? Kislány...

Másnál mi lett a vége? Kislányomnak reggel 9 óta hőemelkedése van!

Figyelt kérdés

Reggel mértem 37,4-et, ennél több nem volt! Jelenleg is ennyi!

Az érdekelne, hogy ha volt másnál is tartós hőemelkedés, mi lett belőle? Esetleg fozás? Most szakítja át az inyét! Ti adtatok lázcsillapítót éjszakára?

Jelenleg 14 hónapos!


2010. febr. 19. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
14 és fél hónapos kisfiamnak szerdán reggel hőemelkedése volt,este 38,5 fokos láza,csütörtök reggel megint hőemelkedés.Én elvittem tegnap az orvoshoz,mert nem voltam biztos benne,hogy a foga miatt van.Jól tettem,mert mandula gyulladása van.meglepődtem,mert nem volt magas láza és az is csak egyszer.kapott antibiotikumot és tegnap este már nem volt láza,ma pedig már hőemelkedése sem volt.Hát mi így jártunk:)
2010. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg a mandulagyulladáson már átestünk múlthéten! Remélem nem esik vissza...! Én nem adtam antibiotikumot, hanem propolisz tablettában egyeztünk ki a doktornővel!
2010. febr. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!