Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Nagyon fáj a hólyagom...

S. O. S. Nagyon fáj a hólyagom, pisilés vége felé reggel óta,22 hetes km vagyok, akinek volt hasonló panasza az írjon mikorra múlt el, mit kapott rá?

Figyelt kérdés
Reggel 4.30-tól fent vagyok, rengeteget kell pisilnem, szinte mindig úgy érzem tele a hólyagom, és a pisilés végénél annyira fáj hogy ordítani tudnék. Pénteken voltam nődokinál, minden oké, zárt a méhszájam, és nem is volt panaszom. Reggel 8-ra lementem a háziorvoshoz, adtam le vizeletet, 1-re lesz kész, utána vissza kell mennem a dokihoz, de nagyon félek nehogy a babának baja legyen. Eddig semmi gond nem volt a vizeletemmel, utoljára dec. 22 volt vizeletvizsgálatom, minden oké volt vele, folyásom szinte alig van csak ritkán, de azzal is rendben van minden! Ha valakivel történt már hasonló írjon, már alig várom az 1 órát, hogy lássam az eredményemet.
2010. jan. 18. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy párszor nekem is volt. Szerintem a baba fekszik akkor úgy, hogy nyom valamilyen idegszálat. Nekem is volt, hogy annyira fájt, nyilalt, akkor visszatartottam a vieletet kicsit vártam és újra próbáltam. Volt, hogy mentem egy kört a lakásban és utána mentem el újra a wc-re, akkor már ment a pisilés. Szerintem ne aggódj!

36+5 hetes

2010. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nincs gond,de az is lehet,hogy hólyaghurut.Ha az,akkor a háziorvos ad majd antibiotikumot.Addig igyál sokat,esetleg szedhetnél be tőzegáfonya kapszulát (patikában biztos van).A babának nem lesz baja,ne aggódj!
2010. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok, mit mondott a dokid?

Szerintem a hólyaghurut az más érzés, ez olyan idegi nyilalás, fájás. Bár nem tudhatom pontosan, hogy a kérdező mit érzett.

2010. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sok volt a baktérium a vizeletemben, felvagyok fázva, kaptam zinnat 250mg antibiotikumot, sok folyadékot kell innom, azt mondták holnapra jobb lesz.A babám pedig nagyon sokat mozog,és a feje pont a hólyagomnál van. Köszönöm a válaszokat, remélem hamar rendbe jövök.
2010. jan. 18. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást! :)
2010. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!