Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, titeket is megváltozt...

Anyukák, titeket is megváltoztatott a második gyermek?

Figyelt kérdés
Próbálok ugyanaz lenni, de elég nehéz. Ti hogy voltatok vele?

2015. ápr. 10. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi még csak most várjuk a másodikat, de kíváncsi vagyok, miben érzed úgy hogy megváltoztál?
2015. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tudod, nem tudom, hogy más anyukák hogy vannak vele, de én már a terhesség alatt is éreztem, hogy a kis lelkivilága a gyermekemnek ott van az enyém mellett, vagy hát nem is tudom, hogyan tudnám képletesen érzékeltetni jól... Tehát van egy nem fizikális, hanem lelki törődés az emberben, ami által bizonyos dolgokat mellőz,és új dolgokat is "tanul", s emiatt nem úgy viselkedik, mint azelőtt. Lehet, hogy ez nem mindenkire jellemző, hiszen mindenki más.
2015. ápr. 10. 10:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval belül ugyanaz vagyok, de valahogy máshogy mutatom kifelé, máshogy mondom...valami ilyesmi. Persze a második babám még pici, pár hónapos, biztosan fog változni, csak érdekelne, hogy ki hogy volt ezzel, mert erről még nem hallottam.
2015. ápr. 10. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerkőcöm van, 2 éves és egy 6 hós, érdekelne a téma amiről beszélsz de nem értem hogy mire gondolsz... Leírnád? mert tényleg kiváncsi vagyok.
2015. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném leírni, de még ötölök, hogy hogyan is tudnám. Megváltozott a lelkem egy darabja? Belémköltözött a második gyermekemé is? Valami ilyesmi. Annó az első gyermekemnél is változtam, de akkor jóval fiatalabb voltam, azt hittem talán csak az anyaság teszi..most viszont biztosan látom, hogy ez annál több. Nem tudom, mennyire lehet kapizsgálni így..:))
2015. ápr. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!