Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már megőrülök hogy mindenki...

Én már megőrülök hogy mindenki engem néz hülynek ha valami egészségtelent nem adok 1 éves kislányomnak. Már nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan avval jön mindenki hogy már 1 éves had egyen mindent milyen hülye vagyok hát kisgyerek ha szereti az édességet had egye.Meg avval jönnek hogy régen is ették mégis élnek.mikor meg mesélem 2 ismerősömet hogy a 2 éves gyereküknek csupa szuvas a foguk avval vannak el hogy hadjam már magamat hülyeség.párom is feszt adja kislányunknak a csokit sütit mindent egyszerűen nem tudom megértetni senkivel sem hogy nem tesz jót neki kinevetnek nyomják a szájába hogy hát kéri nem látom hogy szereti.Jah meg hogy kínzom a gyereket.Felétek is vannak ilyenek?
2015. ápr. 10. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
fogmosás kérdése a szuvas fog, nem édességé
2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne törődj vele, mindenütt vannak hülyék.
2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem fogmosás mellett is tönkre tud menni a foguk,barátnőm is mossa rendszeresen a fia fogát mégis nem egy foga rossz a sok cukros teától és édességtől a másik meg az hogy nem csak a fogakrol van itt szó ott az elhízás 2 típusú cukor betegség rengeteg gyerek cukor beteg manapság már csak ezek miatt is érdemes szerintem oda figyelni mit eszik a kicsi
2015. ápr. 10. 19:45
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
hajlam kérdése a cukorbetegség, de egyébként sem olyan hogy megevett egy sütit és bummm cukorbeteg lett
2015. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én megértelek, nem is értem miért nem hallgatnak rád. Az anyja vagy, ha te nem engeded, nem tudom hogy veszik a bátorságot arra, hogy ellentétesen cselekedjenek. Én kislányom 11 hónapos, még egyszer sem evett semmilyen cukrosat, semmi adalékot, nemhogy sütit...

Én is szeretném egészségesen nevelni, nekik még nincs szükségük az édességre.

2015. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aj nem is mondtam hogy meg eszik egy sütit és cukor beteg lesz természetesen.am meg én úgy vagyok vele hogy amit meg lehet előzni azt miért ne előzzük meg?.
2015. ápr. 10. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem adnek csokit az egy evesemnek. Más meg ne szóljon bele. Viszont.. Ér ez annyit hogy idegesíted magad rajta? Sokan azt hiszik mindent jobban tudnak a masiknal. Ők adnak a sajatjainak, te nem a tiednek.

Ja és naná hogy szereti az édességet. De én sem fogom magam allandoan azzal tomni csak mert szeretem. Majd lesz még nagyobbacska is egy gyerek.

Ettől fuggetlenul ne húzd fel magad ezen, nem ér annyit az egész. Tudod mi az egészséges és úgy éltek. Más meg ahogy akar.

2015. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a te dolgod, hogy mit adsz neki, senkinek semmi köze hozzá.
2015. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is van, konkrétan rokon. Egy éves múlt a kisfiam amikor elmentünk látogatóba. Anyuka ( van 3 gyerekük ) hozza a csokis kekszet és csupacsoki nápolyit a fiamnak. Én szépen megköszöntem és mondtam, hogy ilyet nem szoktam adni neki. Erre majdnem felháborodva kérdezte, hogy de hát elmúlt egy éves mégis miért ne ehetne. Ja és még azért is lecseszett, hogy én magam főztem a gyerekemnek a bébi kajákat is mert ő bizony mindig üvegeset vett a sajátjának. Nem érdekel, hogy más mit hogy csinál a gyerekével de egymás dolgába ne szóljunk már bele! Ha te vagy az anyja akkor tessék elfogadni, hogy úgy csinálod ahogy te jónak látod nem ahogy a kedves rokon/barát. Engem is idegesített az ilyen de most már elengedem a fülem mellett az " így kéne csinálni" féle megjegyzéseket.
2015. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én kicsit mini-Hitler stílusban nyomom, ezért a rokonság nem igazán mer beleszólni vagy ellenkezni. Nem vitatkozom, egy nemmel lezárom az ilyen beszélgetéseket, amiatt ritkán van belőlük.

Jó szándékú tanácsot meghallgatok, sokból profitáltam is, mert tényleg igazuk volt.


Múltkor szüleimnél voltunk, anyukám sok csokis nápolyit eszik. 11 hónapos a lányom, gúvadt szemmel nézte. Anyám kérdezte, hogy kaphat-e egy kicsit. Mondtam, hogy igen, de tényleg kicsit, mert se csokit, se tojásfehérjét nem kapott még. Egy borsónyi darabot lecsípett és beletette a szájába. Anyám boldog, gyerek boldog és nekem se lettek megtépázva az elveim.

Édességet én se szeretnék adni, de teljes mértékben elzárni se akarom tőle. Így, 11 hónaposan, szerintem ez a tényleg kóstoltatós mennyiség belefért.

2015. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!