Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kisfiúval miket játszotok?

10 hós kisfiúval miket játszotok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
bújócska
2015. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de 10 hónaposnak miért fontos a neme ilyen szempontból?
2015. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bújócska, éneklés, állatos képek nézegetése, műanyagcsörgők, kockák, labdázás, ilyesmi.
2015. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tessék-kérem -köszönöm játékot(odaadom, adja vissza, engedje el)

ebben a korban tényleg fontos a bújócska ill hogy valami alatt is át tudjon mászniplasztal, szék, vagy pl alagút, játszóház


pl tanulóasztal amin van tekergethető, forgatható dolog, vagy pl kisajtó kinyitni mögötte kép, vagy amit húzgálhat

vannak kockák aminek minden oldala más tapintású

fejlesztők lehetnek:


játék a kapcsolóval, vagy ajtóval

nagyobb tárgyba kisebbeket beletenni

tükörben testrészek tanítása

képeskönyvek egy szóval megnevezni az állatokat

játszik a hajgumimmal(nyúlik, repül)

kis tálból apróbb kekszek kivadászása

lefedni egy játékot, hogy keresse meg

znére ritmusra tánc, hogy érezze a ritmust, de a tapsolás is jó, pl éneled a paprikajancsit

kockából várépítés, vagy sorban egymás mellé, moiválni hogy a következőt tegye a sorba

egyedül próbálkozhatna enni(ehhez még nem volt idegzetem hagyni)

villannyal tanítani sötét-világos(én babám már tudja, mert piciként nem értette hogy lett sötét, azt hitte ő lát rosszul és mindig mondtam lámpa le, vagy lámpa fel)

bábozni is lehet pl orvososat

fürdőben hideg-meleg fogalmakat gyakorolni, vagy megtüöltesz egy műa.dobozt, kiöntöd és tele-üres fogalmak

engedjük a konyhában a műanyag dobozok pakolására

lehet játszani a hűtőmágnessel


stb

Anya taníts engem c könyv, minden napra van feladat, netről ingyen letölhető, linkelni nem engedi

2015. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!