Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen jó időben mit adtok...

Ilyen jó időben mit adtok 10honapos babára kint és bent?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Bent egy rövid ujjú body, hosszú nadrág, zokni.

Mikor lementünk erre adtam egy melegítő felsőt és nadrágot, mellényt, sapit, cipőt. A játszótéren a mellényt levettem róla, mert végig odasütött a nap.

9,5 hónapos kislány

2015. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bent szabadidő naci, hosszú ujj body, ha kimegyünk erre egy polár pulcsi, cipő. Nagyon jó idő van, csak meg izzad , ha nagyon beöltözteted.
2015. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bent melegítő naci, rövid body hosszú ujjú póló, kintre ráadok egy vastagabb pulcsit sapkát kocsicipőt.
2015. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kint kb. 24 fok van, hosszúnadrág és rövidujjú body.

Bent 21 körül, itt kerül még rá egy pulóver is.

2015. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan még csak 9 hós. De bentre body, vékony hosszú nadrág, zokni, felülre vékony hosszú ujjú pulóver (22 fok van a lakásban).

Kintre ezekre ráadáok egy vékony pamut kardigánt, meg kap egy lábzsákot (vékonyabb fajtát) meg tavaszi sapit. szerintem még ebben is melege volt mert nem aludt séta alatt, de lehet csak nyűgös.

2015. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!