Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom íny az egyik fogacska...

Lányom íny az egyik fogacska felett nagyon lila é duzzadt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még nem bújt ki neki az a fog, de iszonyatosan megduzzadt és nagyon lila, mintha beütötte volna, de ezt kétlem, mert csak ott olyan.
2010. febr. 20. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen pont most, a doki mondta, hogy teljesen normális, a fognak át kell törnie az ereket is, ha netán útban vannak, attól ilyen, ez normális. Én még nem láttam ilyet, olyan, mintha daganat lenne rajta, de semmi gond!
2010. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemrég volt az én babámnak is, az egyik őrlője jött, és egy vérömleny keletkezett. Nem tudja áttörni megfelelően a fog az ínyt, és bevérzik. Az orvos szerint ez maga nem fáj, csak a fogzás. Ajánlott homeopátiás arnicat, de egyébként magától is meggyógyul!
2010. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!