Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a dologhoz?

Mit szóltok ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés

A Lifenetwork műsorán szokott lenni a babakommandó, meg a szuper dada ha jól tudom. Tényleg jókat szoktak ajánlani.

Nekem nagyon tetszenek. Nektek?


2010. febr. 20. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem nem kellett fegyelmezni, szinte mindig jól viselkedtem, elég volt azt mondani, hogy "nem szabad" Az öcsém volt, hogy napi 4szer ment a büntisarokba, és még akkor is szerte-szétpakolta a játékosdobozát. Ezzel azt szeretném írni, hogy ami bejön az egyik gyereknél, nem bizi hogy jó lesz a másiknál is. Egyébként vannak benne jó ötletek is.

2010. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A babakommandó minden részét felvettem és nagyon sok dolgot alkalmazok. Nagyon jók. Mindegyik rész lényege a napirend. ez a kulcs.
2010. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon jók
2010. febr. 20. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia


Mikor szoktak lenni ezek a műsorok?

Én múltkor láttam valahol olyat,hogy egy idősebb nő ment ki családhot x időre,és úgy segített az 5 tagú családon..

Nagyon rosszak voltak a gyerekek,és a végére tényleg jobbak lettek.:)


Köszi a válaszod! :)

2010. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lifenetwork, reggel 8:20 tol ha jól tudom. Ma 13:10 kor kezdődik. Meg 17:30 kor is. 18:30.
2010. febr. 23. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, nézem én is, tök jó dolgok vannak benne, és jó látni, hogy minden gyerekkel lehet bánni, csak a módot és a hangot kell megtalálni hozzájuk. A napirend nagyon fontos egy gyereknek. Remélem az én kis 6 hós kisfiammal tudok majd bánni, és nem lesz szükségem a szuper nannyre.:)
2010. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kösz hogy szóltál. Nálunk csak tesztként megy ez a csatorna, ezt irja a box:), de ma nézem!eddig fel sem tűnt, hogy van ez a csatorna. A viasat 3- mon szoktam nézni meg a zone clubon.
2010. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kár hogy Kis hazánkban nincs ilyen.
2010. febr. 23. 13:14
 9/11 anonim ***** válasza:

10.59-es vagyok


köszi a választ,de szerintem nekünk nincs olyan csatornánk.. :(

Viszont aki írta a viasatot,az van nekünk,de azt sem tudom,hogy mikor van,pedíg szoktam hétköznaponként nézni...

ezek szerint lehet,hogy hétvégén van...? :)


Köszi!

2010. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat tanulok belöle.Ritkán látom az igaz mert utálom a tv-t.De ez jó műsor.

ÉS még ugyan ilyen műsor a kutya nevelős is ott is tanácsot kérnek a gazdik a neveletlen kutyájukhoz a nevelési tanácsadótól.Fantasztikus hogy a szabályokat betartó gazdik miket érnek el a kutyájuknál.Ezért vagyok azon a véleményen hogy a kisgyerekünket is nevelni kell mint a kutyusokat.

2010. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!