Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szóltok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szóltok ehhez a dologhoz?!

Figyelt kérdés

Ki van még olyan normális felfogású lány itt,akinél folyamatosan csak a szexre hajtanak a srácok és nem akarnak komolyabb kapcsolatot? Annyira elkeseredett vagyok már komolyan... egy éve folyamatban ez megy.. Jönnek,mennek a srácok, és mindegyik a szexet akarja, én pedig nem vagyok oda az egyéjszakás kalandokért... Annyira nem értem... nem öltözködöm kihívóan, nem is viselkedek ribancként.. akkor miért?? Csalódnom kell folyamatosan,ráadásul az olyan fiúkban is ,akik elviekben normálisak és volt már komolyabb barátnőjük.. Mi történik a világban? Mindenkinek csak a dugható plázamacska kell... ? :(

18/L


2010. dec. 2. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok soha sem próbáltam az egy éjszakás kalandot és nem is fogom :O megkockáztatom hogy csomó olyan srác van (magamat is bele értem) akik nem csak a szexre hajtanak =) szerintem nem jó társaságba keresgetsz :D
2010. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az is benne van a pakliban,de 1 év alatt szerintem tuti összeismerkedtem több mint 10 sráccal, és nem egy társaságból voltak... és mégis..ah.. türelmes vagyok amúgy,biztos el fog jönni,aki nekem kell,de mégis kicsit rossz ezt így tapasztalni..
2010. dec. 2. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak. Felőlem érdeklődhetnek, legalább növelik az önbizalmam. Szépen illedelmesen visszautasítom őket és kész. Ne problémázz ilyesmin, majd jön a szőke herceg :)
2010. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én folyton olyanokat keresek, mint te, beszerelmesedek, aztán javasolja, hogy "legyünk barátok":D
2010. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) Hát türelem rózsát terem :D én is várok egy normális lányra :D Talán még ebben az életben megismerem :D optimista vagyok :P Am keresgetni kell és ne add fel :)
2010. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A múltkori sztori is jó volt :) Leült hozzánk (2-en voltunk) 5 hapsi. 3 elvált 2 házas, a 2 házas korrekt volt, ők tényleg nem akartak semmit, csak követték a 3 havert, na de lényeg a lényeg próbálták leplezni mit akarnak. Odajöttek rákérdezni van-e barátunk stb, és utána pedig azt akarta megtudni vagyunk-e olyan hülyék, hogy át tudnak verni. Először történelemről, utána gazdaságról kérdezett, (természetesen ő nem tudott hozzászólni, nem is tudom miért hozta fel, ha ő maga nem érti) a végén beközölte, hogy imádja az okos nőket. Utána észrevettem, hogy nem is nyomult tovább, egész jó társaság lett a végére, aztán elálmosodtam, mondom megyek haza, erre aszondja a tag: "Akkó nem is szexelünk?".

Na ez éppen nem növelte az egómat. Jobban esett volna, ha ezzel kezdi, dehát kitartó volt na :)

2010. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez vicces :D:D áá komolyan.. tényleg amúgy már én is megmondom,ha látom hogy nagyon fűzni akar,hogy figyelj nem kell kerülgetni a dolgot, megakarsz dugni? oké, nem fogsz és helóka.. :)
2010. dec. 2. 19:49
 8/10 anonim válasza:
én szivesen be.nyomok neked
2010. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek csak a dugható plázamacska kell... ? :( " Ha ennek érzed magad...

Na de a lényeg.. Én a páromnál egy strigulának indultam és hát együtt vagyunk már egy ideje... Nem mindegy hogy csak dugható vagy, vagy jól is érzi magát veled... Szard le... egy éjszakás kaland ide vagy oda lehet akkor találod meg "életed párját"...

2010. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ejha itt alapveto gondok vannak ugy erzem-1, ki mondta hogy fekudni kell akar az elso honap utan vagy elso het utan vagy...sorolhatnam.te dontod el kinek adod magad. ha nem jo a pasi? idovel kiderul mire hajt ha csak arra? ugyse birja sokaig...akkor meg miert adnad oda neki? ha csak nem akarsz beallni hogy a szavaiddal eljek a dughato plaza cicakhoz ugye
2010. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!