Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 10,5honapos babának...

Adhatok 10,5honapos babának sonkát vagy virslit?

Figyelt kérdés
Reggeli és vacsi tápszer. Tízórai gyümölcs keksszel. Uzsi joghurt vagy túró. Ebéd az amit mi eszünk. Uzsira adhatok neki esetleg virslit vagy sonkát?
2015. ápr. 14. 07:56
 1/9 kloetta ***** válasza:
Sonkát kb 10 hós kora óta adok a fiamnak. A virsli nem tetszett neki, de az is mehet igen.
2015. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkább valami más húsfélét (pl. csirkemell) adj neki, ne olyat, ami csurig van ízfokozóval és adalékanyaggal. Olyanból ehet még sokat később.
2015. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz, nem olyan fojtós, mint a csirkemell.
2015. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Házisonkát minden további nélkül! Személy szerint a virslit és társait magam nem eszem meg mert a kutyám tápjába különb dolgok vannak, de szerintem ezen fellül ha megeszi mehet...
2015. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább csirkemell gyümölcsökkel.
2015. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom húskészítmnyeket 2 éves korig ne adjunk, de még tovább is ki lehet iktatni nyugodtan.

mivel lazán lehet is nélkülük élni, nm is érte miért olyan fontos, már 10 hósan..

2015. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a húsban fehérje van. Állati fehérje! Lehet nélküle élni (lásd vegetáriánusok) ennek élettani hatásairól nem hiszem hogy lenne értelme veszekedni! Nem célom senkit meggyőzni semmiről..

A csirkecici párolva vagy pácolva viszont simán mehet!!

2015. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó, én nem a húsról beszéltem,hanem a húskészítményeről

amelyekben nem csak hús van, hanem rengeteg ízanyag, mesterséges ízesítő, nagyon sok só is.

1 éves korukig csak színhúst kaphatnának, vagy max olyan ájkrémet amt mi magunk állítunk otthon elő.


jó minőségű(!) virslivel, gépsonkával, csirkemellsonkával minimum érdemes 1 éves korig várni.

egyebek bolti szalámi, májkérm, májassal, stb


de a húskészítményeket leginkább 2 éves kortól ajánlják csak.

2015. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*bolti szalámis sor is 2 éves korig nem játszhat
2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!