Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban születendő babának...

Májusban születendő babának milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés

Vettem pár vastagabb pulcsit, plüss újjatlan rugit, hosszú újjú rugi, rövid-hosszú bady vékonyabb naci sapi kiscipő. Én inkább arra gondolok hogy milyen anyagúak kellenek. Ill ha van valami ötletetek még szívesen fogadom.

2 baba de az első októberi volt ott könnyű volt mert meleg ruha kellett inkább.

Május 1 re vagyok kiírva.


2015. ápr. 16. 08:49
 1/2 sandrachnologic ***** válasza:

En majus 5-re. 😊 szinten masodik baba, de az első nyári volt, csak vékony ruha kellett.


Most vettünk néhány plüss rugit, 1 vastag-1 vékony kocsikabatot, rovidujju es hosszu ujjú bodykat, ujjatlan is van par. Sok pamutrugink van, néhány napozó. Vékony zoknik, kis pólók, kis nadrágok mind pamutból. 😊 kislányunk lesz most a fiunk utan, igy kapott néhány csini egyberuhat is.


Van egy vastag es egy vékonyabb hálózsák is. 😊 kis sapkák pamutból. Kb Ennyi. 😊

2015. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bodyból vegyesen rövid-hosszúujjút. 56osból inkább hosszú legyen a többségben még.pulcsiból 62-esből 1-2 vékonyabbat is,ne csak bundapulcsija legyen. rugiból jó a plüss főpleg újszülöttnek,de néhány pamutot is vegyél,otthon melege lesz benne,62esből inkább már csak azt,mire azt hordja juniús lesz. bodyból 62esnél meg már rövidujjú legyen több. nacit ha hosszút veszel,astikidsbe nagyon jó szép disneys pamutok vannak nem olyan vastag reggel elbírja akkor hűvösebb van. 1-2 halásznaci,vagy ha lány leggings. ruhát ha veszel ha lány, hűvösbe az alá is adhatsz leggingset,melegbe csak azt. sapiból átmeneti,később nyári kalap. aztán meglátod,hogy alakul az idő, mikor vehetsz napozót ilyesmit. takaróból vastagabb vékonyabb is
2015. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!