Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek olyan ruhát, ami...

Hol vegyek olyan ruhát, ami nem drága és csinos?

Figyelt kérdés
Híztam 18 kilót a terhesség alatt egy betegség kapcsán. Tükörbenézek és „elhányom” magam, csak most nem terhességi rosszullét miatt, hanem , mert úgy néek kji, mint egy teherautó. Hol vegyek olyan ruhát, ami nem drága és csinos? ( C &A nem jó, mert amiket vettem ott, a felét vissza kell vinni, mert összemegy v szétszakad).
2008. aug. 28. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem gyarpodtam még ennyit, de nem írad, hogy szültél-e már vagy nem..akkor hány hetes vagy..a barátnőm minden betegség nélkül25 kilót hízott,a sógornőm pedig 17-et én a 25. héten vagyok és8 kilónál tartok,hiába figyelek a kajára,a hajlamom ott van..

A lényeg, hogy ha szültél már akkor akár hamar le is mehet, akiket írtam azokon sincs 5 hónap után szinte semmi plusz már. A ruhákat egyébként a kínaiban vettem én is és nem szükséges az árkádokat,plázákat járni, mert a kínaiban is van olcsó szép ruha, csak ki kell válogatni..talán próbáld meg nekem bejött.

2008. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Outletbe vagy leárazáskor: Dundi divat (leárazáskor tök jó daravokat ki lehet fogni)

De van még a H&M és a Terranova (nagyon jók, én bízok bennük). :))

2008. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz szét ha hajlandó vagy rá turiban, használt biziben. Vagy www.teszvesz.hu, illetve www.vatera.hu.

Én itt vettem sokmindent magamnak és a babának is.

2008. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!